Často kladené otázky Credit Makers

Credit Makers

Recenze Credit Makers

 • Rychlá nebankovní půjčka, určená výhradně podnikatelům
 • Pro nové klienty je půjčka do 2 000 Kč, pro stálé až do 20 000 Kč
 • Úvěr je krátkodobý, doba splatnosti je 7 až 28 dní

Často kladené otázky Credit Makers

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku si mohu sjednat? Společnost Credit Makers nabízí rychlé nebankovní půjčky od 1 000 Kč až do 20 000 Kč. Noví klienti si mohou napoprvé půjčit maximálně 2 000 Kč, následně se jim ale úvěrový limit zvyšuje.
Do kdy nejpozději se musí úvěr splatit? Půjčka je jen krátkodobá, splatnost si můžete nastavit na 7, 14, 21 nebo 28 dní.
Dá se splatnost půjčky prodloužit? Ano, pokud budete potřebovat, můžete si požádat o prodloužení půjčky a to dokonce i po termínu její splatnosti. Za prodloužení ale musíte uhradit příslušný poplatek. Žádost o posunutí splatnosti si vyplníte jednoduše ve vašem klientském profilu.
Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? Potřebovat budete občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz nebo cestovní pas), dále je potřeba doložit daňové přiznání.
Mohou tuto půjčku získat i zaměstnanci? Ne, půjčka Credit Makers je určená výhradně podnikatelům a živnostníkům.
Podnikám, ale je mi teprve 19 let – mohu úvěr od Credit Makers získat? Bohužel ne, věkový limit je u této půjčky nastaven na 21 let. Mladší zájemci v současné době úvěr od Credit Makers získat nemohou.
Proč musím před poskytnutím půjčky nejdříve zaplatit poplatek? Především je třeba říct, že jde pouze o symbolickou jednu korunu, nejde tak o žádnou podvodnou půjčku, kde od vás vyberou stovky až tisíce a pak o peníze přijdete. Korunový ověřovací poplatek se vybírá pouze z důvodu ověření, že uvedený bankovní účet je skutečně váš – jednou z podmínek pro získání úvěru je totiž mít svůj vlastní bankovní účet.
Jak dlouho obvykle trvá vyřízení půjčky a výplata peněz? Záleží i na době, kdy si žádost o úvěr podáte, většinou je ale vyřízena již do 30 minut. Půjčka Credit Makers patří mezi rychlé nebankovní úvěry.
Je půjčka účelová nebo mohu peníze použít na cokoliv? Půjčka je bezúčelová, takže je čistě na vás, co s poskytnutými penězi uděláte.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u společnosti Credit Makers? Výhod je celá řada, k těm největším patří např. první půjčka zdarma bez poplatků a bez úroků. Z dalších předností úvěru můžeme zmínit např. rychlé posouzení žádosti, snadné sjednání přes internet bez nutnosti chodit na pobočku nebo možnost prodloužit si splatnost až o dalších 28 dní.

Půjčka je určena:

 • Podnikatelům a živnostníkům, kterým už bylo alespoň 21 let
 • Lidem, kteří hledají malý, rychlý a dostupný nebankovní úvěr pro OSVČ
 • Těm, jenž nemají žádné dluhy, exekuce ani nejsou v platební neschopnosti
 • Zájemcům o malý úvěr s krátkodobou splatností

Půjčka není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl věku 21 let
 • Lidem, kteří nejsou osoby samostatně výdělečně činné nebo nemají IČO
 • Těm, kteří potřebují vysoký úvěr v řádu desítek až stovek tisíc
 • Zájemcům o dlouhodobou půjčku na několik let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč