CREDIT ALLIANCE, SE - Credit Comfort od Credit Alliance

Credit Comfort od Credit Alliance

Recenze Credit Comfort od Credit Alliance

 • Podnikatelský úvěr s výhodnými podmínkami
 • Garance maximální úvěrové sazby do 11,9 %
 • Posouzení žádosti do 24 hodin, výplata peněz na účet do 3 dnů
 • Za úvěr je třeba ručit vhodnou nemovitostí, může jít i o komerční objekt

Společnost CREDIT ALLIANCE, SE - Credit Comfort od Credit Alliance

Společnost Credit Alliance je předním českým poskytovatelem nebankovních úvěrů pro podnikatele a živnostníky. Nabízí několik úvěrových produktů s nízkými úrokovými sazbami a výhodnými podmínkami. Pomáhá tak začínajícím podnikatelům s rozjezdem jejich byznysu, ale poskytuje i služby těm, kteří již úvěr mají a potřebují ho výhodně refinancovat. U většiny půjček je ale nutná záruka, zájemce tak musí za poskytnutí úvěru ručit nemovitostí.

Kontaktní údaje

Sídlo společnosti Credit Alliance, SE se nachází v hlavním městě ČR, na adrese Na břehu 260/1, 190 00, Praha – Vysočany. Nejedná se ale o klasickou společnost s ručením omezeným, nýbrž o evropskou akciovou společnost (proto je za názvem firmy zkratka SE). V případě jakýchkoli dotazů, nejasností, připomínek nebo stížností můžete využít zákaznickou infolinku na čísle 844 202 305 (v provozu je od pondělí do pátku od 8.30 do 18.00). Další možností kontaktu je mailová komunikace, případné písemné dotazy můžete odeslat na adresu info@credital.eu.

Credit Alliance a její internetová prezentace

Webové stránky společnosti Credit Alliance jsou na internetu pod odkazem www.creditalliance.eu. Web je laděný do červené barvy, která je i v logu firmy a působí vcelku přehledným dojmem. Naleznete na něm základní informace o všech úvěrových produktech, které tato společnost nabízí, informace o samotné firmě, zajímavé články, kontaktní údaje a také dokumenty, které si můžete stáhnout (např. žádost o půjčku, úvěrová smlouva, úvěrové podmínky, zástavní smlouva atd.). V pravém horním rohu stránek je pak odkaz na přihlášení do klientské sekce. Kromě hlavního webu provozuje Credit Alliance také samostatné internetové stránky, zaměřené na názory a zkušenosti klientů této společnosti – podívat se na ně můžete na adrese www.zkusenosticreditalliance.eu. Pokud jde o sociální sítě, tak na Facebooku nebo Google+ firma nijak aktivní není, zato má velmi kvalitně zpracovaný profil na YouTube – jeho součástí je mnoho zajímavých videí o činnosti této společnosti.

Sídlo společnosti

Adresa: Na břehu, Praha 9, 190 00

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, způsobilým k právním úkonům
 • Osobám samostatně výdělečně činným nebo podnikajícím právnickým osobám
 • Těm, co mají možnost za úvěr ručit nemovitostí
 • Podnikatelům, kteří chtějí splatit nebo refinancovat svoje staré závazky

Půjčka není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl 18 let nebo byl zbaven svéprávnosti
 • Zájemcům o půjčku, kteří trvale žijí mimo Českou republiku
 • Běžným občanům, kteří nepodnikají nebo nemají svoji živnost
 • Lidem, kteří nechtějí, nebo nemohou poskytnout nemovitost jako záruku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč