Často kladené otázky Credit Comfort od Credit Alliance

Credit Comfort od Credit Alliance

Recenze Credit Comfort od Credit Alliance

 • Podnikatelský úvěr s výhodnými podmínkami
 • Garance maximální úvěrové sazby do 11,9 %
 • Posouzení žádosti do 24 hodin, výplata peněz na účet do 3 dnů
 • Za úvěr je třeba ručit vhodnou nemovitostí, může jít i o komerční objekt

Často kladené otázky Credit Comfort od Credit Alliance

Otázka Odpověď
Jakou formou si mohou o půjčku Credit Komfort požádat? O úvěr si můžete zažádat prostřednictvím internetu, konkrétně přes webové stránky společnosti Credit Alliance na adrese www.creditalliance.eu. Ve všední dny lze v případě dotazů nebo nejasností využít i infolinku na čísle 844 205 305.
Je infolinka této půjčky normální telefonním číslem? Nejde o nějaký speciální zvýšený tarif? Nemusíte mít žádné obavy, jedná se o normální číslo s běžným tarifem dle vašeho operátora. Za jednu minutu tak zaplatíte maximálně pár korun, o žádnou podvodnou linku s předraženým tarifem rozhodně nejde.
Mohu tuto půjčku získat i když nemám bankovní účet? Bohužel, v takovém případě nelze úvěr poskytnout. Zájemce o půjčku musí mít vlastní bankovní účet, peníze se jinou formou než bezhotovostním bankovním převodem nevyplácejí.
Platí se u půjčky Credit Komfort nějaké poplatky předem? Rozhodně ne, žádné poplatky předem po vás nikdo chtít nebude.
Jak dlouho budu čekat na posouzení mé žádosti? Žádosti o úvěr Credit Komfort se zpracovávají do 24 hodin, nepozději na druhý den byste tak měli dostat rozhodnutí.
Dostanu po podpisu smlouvy peníze ihned na ruku? V hotovosti ne, ale po uzavření smlouvy vám budou peníze převedeny na bankovní účet. Na vašem účtě se objeví nejpozději do tří dnů od podpisu smlouvy.
Mohou získat úvěr i lidé s trvalým pobytem v zahraničí? Ne, produkt je určený pouze pro osoby s trvalým bydlištěm na území ČR.
Budu muset pro schválení úvěru předložit i daňové přiznání? Nebudete, daňové přiznání k poskytnutí půjčky není vyžadováno.
Je někde na webu půjčky Credit Komfort k dispozici kompletní formulář žádosti? Ano, kompletní velký formulář naleznete na internetových stránkách www.creditalliance.eu v sekci Ke stažení (odkaz naleznete v menu na levé straně webu).
Jaká je hlavní výhoda půjčky Credit Komfort? Proč bych si měl zažádat zrovna o ni? Credit Komfort je úvěrový produkt šitý na míru podnikatelům a OSVČ a umožňuje jim výhodné refinancování stávajících půjček, případně jejich úplné splacení. K hlavním přednostem patří zejména nízké úrokové sazby s garancí maximální sazby 11,9%, dále pak nízké měsíční splátky (úvěr si můžete rozložit na delší časové období), profesionální přístup pracovníků firmy a také rychlé posouzení žádosti do 24 hodin. Jste-li podnikatel, který potřebuje refinancovat svoje staré závazky, Credit Komfort je rozhodně jednou z rozumných alternativ.

Časté překlepy

kredit komfort, kredit comfort

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, způsobilým k právním úkonům
 • Osobám samostatně výdělečně činným nebo podnikajícím právnickým osobám
 • Těm, co mají možnost za úvěr ručit nemovitostí
 • Podnikatelům, kteří chtějí splatit nebo refinancovat svoje staré závazky

Půjčka není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl 18 let nebo byl zbaven svéprávnosti
 • Zájemcům o půjčku, kteří trvale žijí mimo Českou republiku
 • Běžným občanům, kteří nepodnikají nebo nemají svoji živnost
 • Lidem, kteří nechtějí, nebo nemohou poskytnout nemovitost jako záruku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč