Často kladené otázky Credit Alliance

Credit Alliance

Recenze Credit Alliance

 • Nebankovní půjčky, určené pro podnikatele
 • Čtyři druhy půjček – Start, Variant, Komfort a Up
 • Úvěry až do 10 000 000 Kč
 • U většiny půjček je třeba ručit nemovitostí

Často kladené otázky Credit Alliance

Otázka Odpověď
Pro koho jsou nebankovní půjčky Credit Alliance určeny? Nebankovní půjčky od společnosti Credit Alliance jsou vhodné pro živnostníky, podnikatele nebo řemeslníky.
Jaké typy půjček společnost Credit Alliance nabízí? Vybrat si můžete hned ze čtyř typů půjčky – aktuálně je v nabídce úvěr Credit Start, Credit Variant, Credit Komfort a Credit Up.
Jak vysokou půjčku je možné od Credit Alliance dostat? Minimální výše úvěru je 100 000 Kč, naopak horní hranice může dosahovat až 10 000 000 Kč. Konkrétní částka, která vám může být poskytnuta záleží především na tom, jaké budete mít zajištění.
Na co je možné peníze z úvěru použít? Peníze lze použít na cokoliv, co se týká vašeho podnikání nebo živnosti. Můžete je využít na rozjezd vašeho prvního podnikání, na nastartování nového podnikatelského záměru, na provoz vašeho podniku nebo jiný podnikatelský účel.
Jakým způsobem si o úvěr u Credit Alliance mohu zažádat? O půjčku si můžete snadno a pohodlně požádat přes webové stránky www.creditalliance.eu, kde najdete kompletní a podrobné informace o všech typech úvěrů. Z nich si vyberete ten, který je pro vás nejvhodnější a vyplníte si kontaktní formulář se žádostí. Můžete využít i telefonické infolinky na čísle 844 205 305.
Jak dlouho trvá schvalovací proces u těchto půjček? Schvalování půjček je velmi rychlé a na peníze tak nebudete muset dlouho čekat. Ve většina případů probíhá schválení úvěru uždo 24 hodin od podání žádosti.
Jaké jsou u půjčky Credit Alliance úrokové sazby? Úrokové sazby se liší podle toho, jaký konkrétní druh půjčky si zvolíte. Např. u úvěru Credit Start jsou garantované úroky od 6,9 do 9,9 % ročně, u úvěru Credit Variant je maximální úrok 9,9 % ročně a u úvěru Credit Komfort je garantovaný maximální úrok 11,9 % ročně.
Platí se zde nějaké poplatky předem? Ne, žádné poplatky předem platit nemusíte, stejně tak neplatíte ani za výpis z úvěrového účtu nebo za jeho vedení.
Budu v případě schválení mé žádosti platit nějaký poplatek? Záleží na tom, jaký úvěr si vezmete. Např. u půjčky Credit Start je za její schválení účtován menší poplatek, u úvěrů Credit Variant a Credit Komfort tento poplatek účtován není.
Proč bych si měl o půjčku požádat zrovna u Credit Alliance? Pokud jste podnikatelem, živnostníkem, nebo řemeslníkem, můžete dostat i hodně vysokou půjčku za velmi příznivých podmínek – nízké úroky, nízké nebo žádné poplatky a spousta dalších výhod. Navíc se můžete spolehnout na absolutní profesionalitu, diskrétnost a rychlé vyřízení vaší žádosti.

Časté překlepy

Credit Aliance, Kredit Alliance,CreditAlliance

Půjčka je určena:

 • Začínajícím podnikatelům a živnostníkům
 • Zkušeným podnikatelům, kteří chtějí rozjet nový projekt
 • Šikovným řemeslníkům
 • Lidem se zajímavým podnikatelským záměrem

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let nebo nežijí v České republice
 • Lidem, kteří nejsou podnikatelé nebo nemají žádný podnikatelský záměr
 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc
 • Lidem, kteří nemají žádný majetek, kterým by mohli za půjčku ručit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč