Často kladené otázky Credit 365

Credit 365

Recenze Credit 365

 • Výši úvěru si lze vybrat od 5 000 Kč až do 60 000 Kč
 • Splácení půjčky je možné nastavit na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců
 • Při včasném splacení úvěru získáte výraznou slevu

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Credit 365

Otázka Odpověď
O jak vysokou částku si mohu zažádat? Můžete si požádat o půjčku v rozmezí 5 000 Kč až 60 000 Kč.
Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení této půjčky? Splácení úvěru se dá nastavit buď na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.
Jedná se o účelový úvěr, nebo mohu peníze použít na cokoliv? Půjčka je bezúčelová, peníze tak můžete využít na cokoli budete potřebovat.
Mohou půjčku získat i lidé se záznamem v registru? Bohužel ne, poskytovatel půjčky musí ze zákona prověřit, zda je žadatel schopná úvěr splácet – musí tak mimo jiné kontrolovat i registry dlužníků, jako je např. SOLUS a další.
Mám šanci na schválení úvěru, i když jsem aktuálně v insolvenci? Bohužel ne, lidem v insolvenčním řízení nelze půjčku poskytnout.
Je půjčka pouze pro zaměstnance, nebo ji mohou získat i maminky na mateřské nebo důchodci? Mohou ji získat i podnikatelé, maminky na mateřské dovolené, důchodci atd. - základním požadavkem je doložení stálého příjmu.
Dá se půjčka splatit i předčasně, nebo musím dodržet splátkový kalendář? Úvěr můžete klidně splatit i předčasně, aktuální částku, kterou je třeba uhradit, naleznete ve svém klientském profilu. Za předčasné splacení půjčky se neúčtuje žádná sankce ani jiný dodatečný poplatek.
Co musím splnit, abych získat slevu na poplatcích? Stačí jediné – nebýt v prodlení se splátkami. Pokud budete pravidelné měsíční splátky hradit vždy včas, bude vám sleva na poplatcích přiznána.
Jaké jsou u úvěru Credit 365 poplatky a úrokové sazby? Přesnou výši poplatků a úroků si můžete snadno zjistit na úvěrové kalkulačce na webových stránkách půjčky Credit 365. Stačí jen zadat požadovanou výši půjčky a délku splatnosti a zobrazí se vám veškeré podrobnosti, včetně RPSN (roční procentní sazby nákladů) a včetně slevy za řádné splácení. Aktuálně činí úroková sazba 12 % ročně, RPSN závisí na délce splatnosti.
Proč bych si měl ze všech nebankovních půjček vybrat zrovna Credit 365? Nebankovní spotřebitelský úvěr Credit 365 od společnosti CreditPortal má mnoho výhod – k těm nejdůležitějším patří jednoduché vyřízení půjčky přes internet, možnost rozložení splátek až na jeden rok nebo slevy za řádné splácení. Půjčka je naprosto bezpečná a spolehlivá, peníze se na účet posílají ihned po schválení žádosti.

Časté překlepy

kredit 365

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o půjčku, kteří jsou starší 18 let
 • Lidem se stálým příjmem, který mohou řádně doložit
 • Těm, kteří potřebují menší půjčku s delší splatností
 • Žadatelům, kteří si nemohou půjčit u žádné banky

Půjčka není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 nebo nejsou svéprávní
 • Těm, kteří chtějí jen krátkodobý úvěr na pár týdnů
 • Nezaměstnaným nebo těm, kteří nemohou svoje příjmy nijak doložit
 • Lidem se záznamem v registru SOLUS nebo v insolvenčním řízení