Často kladené otázky Comfort Money

Comfort Money

Recenze Comfort Money

 • Nebankovní půjčka od 100 000 Kč až do 10 000 000 Kč
 • Splácení půjčky lze rozložit na dobu od 3 do 33 let
 • Půjčka musí být vždy zajištěna vhodnou nemovitostí

Často kladené otázky Comfort Money

Otázka Odpověď
Jaká je minimální a maximální výše této půjčky? Minimální výše úvěru je u Comfort Money 100 000 Kč, naopak maximum, které můžete dostat, je 10 000 000 Kč. Přesná výše půjčky, kterou můžete získat, závisí především na hodnotě nemovitosti, kterou poskytnete jako záruku. V průběhu splácení je možné úvěrový rámec navýšit.
Jak dlouhou dobu je možné tento úvěr splácet? Splatnost půjčky lze rozložit na 3 až 33 let, samozřejmostí je možnost předčasného splacení nebo mimořádných splátek.
Jakým způsobem si o půjčku Comfort Money mohu zažádat? Stačí pouze zavolat na bezplatnou linku 800 314 314 nebo na sebe zanechat kontakt na webových stránkách společnosti Comfort Money. Není nutné vyplňovat žádné dlouhé formuláře, pro nezávaznou kalkulaci si můžete vyplnit jen krátký formulář, kde se uvádí jen jméno a telefonní číslo.
Mám naději, že půjčku dostanu i přesto, že mám záznam v registru SOLUS? Určitě ano, do registrů se při posuzování žádostí vůbec nenahlíží. Zápis v registru SOLUS (nebo jiných registrech dlužníků) tak není žádnou překážkou.
Musí se u této společnosti uhradit nějaký poplatek předem? V žádném případě, žádné poplatky předem se nevybírají. Nemusíte tak mít strach, že byste přišli o peníze.
Nabízí Comfort Money i nějaké konsolidační půjčky? Ano, úvěr od této společnosti můžete použít i na účely konsolidace, neboli sloučení půjček. Pokud máte více úvěrů, které si chcete sjednotit (a máte možnost ručit nemovitostí), můžete se na Comfort Money se svojí žádostí obrátit a určitě naleznete řešení vaší situace.
Mohu získat půjčku, i když na mě byla uvalena exekuce? Ano, Comfort Money provádí i vyplácení exekucí. Opět ale platí, že za půjčku se musí ručit vhodnou nemovitostí.
Je možné ručit i družstevním bytem, nebo se musí jednat pouze o byt v osobním vlastnictví? Ano, v nabídce je i půjčka na družstevní byt a to po celém území České republiky.
Trochu se bojím zda nejde o podvod – je to opravdu seriózní nabídka? Nemusíte mít žádné obavy, společnost Comfort Money je seriózní firmou, která poskytuje naprosto bezpečné úvěry. Žádné riziko podvodu zde rozhodně není.
Proč bych si měl zažádat o půjčku zrovna u společnosti Comfort Money? Výhod je u této půjčky spousta, k těm největším patří zejména široký úvěrový rámec (od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč), dlouhá doba splatnosti (až 20 let) nebo možnost navýšení úvěrového rámce během splácení. K velkým přednostem tohoto poskytovatele patří i rychlé vyřízení a výplata úvěrů, možnost ručení i družstevním bytem nebo dostupnost půjčky i pro ty, jenž mají záznam v registru nebo na ně byla uvalena exekuce.

Časté překlepy

komfort money

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří mohou ručit vlastní nemovitostí
 • Žadatelům, kteří mají družstevní byt a jsou ochotni jím za půjčku ručit
 • Těm, co mají záznam v registru dlužníků, ale potřebují půjčit vyšší částku
 • Osobám starším 18 let, které hledají rychlý a výhodný nebankovní úvěr

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří nemají možnost ručit za úvěr nemovitosti
 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, jenž hledají potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty
 • Zájemcům o úvěr, kteří preferují výhradně bankovní půjčky

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč