Často kladené otázky Click Credit

Click Credit

Recenze Click Credit

 • Krátkodobá půjčka do 4999 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je vždy 30 dní
 • Nejnižší poplatky za poskytnutí půjčky
 • Možnost výplaty i na terminálech Sazky
 • Pro studenty s ISIC kartou je půjčka do 1 500 Kč zcela bez poplatků

Žádost o půjčku

Často kladené otázky Click Credit

Otázka Odpověď
Kolik peněz si u Click Credit mohu půjčit? Můžete si vzít půjčku od 1 000 Kč až do 4 999 Kč. V případě první půjčky je maximum stanoveno na 3 000 Kč, jakmile první úvěr řádně splatíte, můžete si půjčit i vyšší částku.
Do kdy budu muset půjčku splatit? Doba splatnosti je u všech půjček Click Credit nastavena na 30 dní. Do té doby musíte půjčku spolu s poplatkem uhradit, jinak vám hrozí sankce za opožděné vrácení.
Jaké jsou poplatky za poskytnutí půjčky? Poplatky jsou u půjčky Click Credit velmi nízké a jedná se tak o jednu z nejlevnějších půjček na českém trhu. Za každých půjčených 1 000 Kč je poplatek pouhých 33 Kč.
Jak je to s výhodou pro studenty? Studenti, kteří jsou zároveň držiteli ISIC karty, mají možnost získat půjčku zcela bez poplatků. Týká se to ale pouze půjčky ve výši 1 000 a 1 500 Kč.
Jaké dokumenty budu ke schválení mojí žádosti potřebovat? Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o malé úvěry, které se vyřizují online, není nutné podepisovat žádné smlouvy. Nemusíte tak předkládat ani žádné doklady.
Za jak dlouho budu mít peníze na svém účtu? Záleží jednak na tom, kdy přesně si žádost o půjčku podáte a dále pak na tom, u které banky máte svůj běžný účet. V případě, že si podáte žádost ve všední den mezi 8. až 18. hodinou, bude vyřízení rychlejší, v pozdějších hodinách nebo během víkendů musíte počkat na převod až na další pracovní den. Co se týká banky, tak rychlejší převod (už do jedné hodiny) je u České spořitelny, Komerční banky, ČSOB, Raiffeisenbank, UniCredit banky, GE Money Bank a Ery. U ostatních je převod pomalejší.
Mohu si půjčku nechat prodloužit, když nebudu mít na zaplacení? Ano, můžete a dokonce i opakovaně. Aby vám ale půjčka mohla být prodloužena, musíte do doby splatnosti uhradit alespoň 20 procent z vypůjčené částky.
Hrozí mi nějaké pokuty, když svoji splátku zaplatím pozdě? Ano, v takovém případě vám může být naúčtován poplatek ve výši 10 % z půjčené částky.
Platí se i nějaké poplatky za schválení půjčky? Žádné takové poplatky účtovány nejsou. Jediným poplatek při řádném splácení úvěru je 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.
Proč si vzít půjčku zrovna od Click Credit? Především proto, že půjčky Click Credit jsou velmi levné a poplatky jsou mnohem nižší než u konkurenčních úvěrů. U studentů je pak hlavním důvodem, proč si zvolit právě Click Credit, možnost půjčky do 1 500 Kč bez poplatků.

Časté překlepy

klik credit,klik kredit

Půjčka je určena:

 • Pro studenty, kteří ji mohou získat bez poplatků
 • Pro ostatní žadatele, kteří chtějí půjčku s co nejnižšími poplatky
 • Pro ty, co potřebují jen malou částku na krátkou dobu
 • Pro osoby starší 18 let s bankovním účtem a trvalým pobytem na území ČR

Půjčka není určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčit více než 5 000 Kč
 • Lidem, kteří potřebují půjčku s delší dobou splatnosti
 • Lidem, kteří nemají bankovní účet vedený na svoje jméno
 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 nebo nemají v ČR trvalý pobyt