Často kladené otázky Clever půjčka

Clever půjčka

Recenze Clever půjčka

 • Nebankovní online půjčka od 15 000 Kč až do 99 000 Kč
 • Doba splácení je buď 12 nebo 16 měsíců
 • Peníze se vyplácí pouze bezhotovostně na účet klienta
 • Nejnižší měsíční splátka začíná na 1 250 Kč

Často kladené otázky Clever půjčka

Otázka Odpověď
O jak vysoký úvěr si mohu u této společnosti požádat? Clever půjčka má úvěrový limit od 15 000 Kč do 99 000 Kč – můžete si tak zažádat o úvěr v tomto rozmezí.
Jak dlouho se dá tato půjčka splácet? Na výběr jsou dvě možnosti – buď můžete půjčku splácet po dobu 12 měsíců nebo po dobu 16 měsíců. Jiné délka splatnosti možná není.
Je možné nechat si peníze vyplatit v hotovosti? Bohužel nemám účet u banky. Bohužel ne, půjčka je určená pouze lidem s bankovním účtem.
Dá se Clever půjčka splatit i předčasně? Ano, pokud budete chtít splatit úvěr předčasně, je to možné. Navíc vám v takovém případě budou sníženy úroky, takže zaplatíte méně, než kdybyste spláceli podle původní smlouvy.
Jak vysoké jsou u této půjčky její úrokové sazby? Clever půjčka má jednu pevně danou úrokovou sazbu, která činí 25 % ročně. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) je 58,3 % (u splátek na 16 měsíců) nebo 59 % (u splátek na 12 měsíců).
Budu ke schválení žádosti potřebovat i ručitele? Ne, půjčka se vždy poskytuje bez zajištění, takže ručitele potřebovat nebudete.
Může být u této půjčky podmínkou zajištění nemovitostí? Nemůže, rozhodující jsou vaše příjmy – žádné ručení nemovitostí ani jiným majetkem zde vyžadováno není.
Je Clever půjčka účelová nebo se dá využít na cokoliv? Jedná se o klasický spotřebitelský neúčelový úvěr, peníze tak můžete použít na cokoli budete chtít.
Mohou tuto půjčku získat i důchodci nebo maminky na mateřské? Ano, rozhodující je výše měsíčního příjmu, kterou je třeba doložit. Půjčku tak kromě zaměstnanců a živnostníků mohou dostat i důchodci a maminky na mateřské dovolené. Musejí tak doložit např. důchodový výměr, rozhodnutí o přiznání dávky nebo výpisy z bankovního účtu.
Proč bych si měl ze všech nebankovních úvěrů vybrat zrovna Clever půjčku? Výhod Clever půjčky je celá řada, k těm hlavním patří zejména jednoduché sjednání úvěru přes internet, rychlé vyřízení žádosti, dostupnost i pro důchodce a matky na mateřské dovolené nebo jasné a přehledné podmínky s jednotnou úrokovou sazbou. Půjčka je navíc 100% bezpečná a spolehlivá, jejím poskytovatelem je společnost JET Money, která se poskytování nebankovních úvěrů úspěšně věnuje již mnoho let.

Časté překlepy

klever půjčka

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let s pravidelným příjmem
 • Zaměstnancům, podnikatelům, důchodcům i matkám na mateřské dovolené
 • Těm, kteří mají zájem o úvěr do 99 000 Kč
 • Lidem, jenž mají bankovní účet

Půjčka není určena:

 • Zájemcům, kteří ještě nedosáhli plnoletosti
 • Lidem bez bankovního účtu nebo bez příjmů
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do nejbližší výplaty
 • Zájemcům o vyšší půjčku než je 99 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč