Často kladené otázky Cash Broker

Cash Broker

Recenze Cash Broker

 • Nebankovní úvěr se zástavou nemovitosti
 • Doba splácení půjčky může být maximálně 30 let
 • Výše úvěru do 50 % tržní ceny nemovitosti, výjimečně do 70 %

Často kladené otázky Cash Broker

Otázka Odpověď
Kde si mohu požádat o tuto půjčku? Pokud máte o úvěr se zástavou nemovitosti zájem, můžete si vyplnit kontaktní formulář se žádostí na internetových stránkách www.cashbroker.cz – stačí vyplnit jen pár základních údajů, které vás k ničemu nezavazují.
Jaké doklady nebo dokumenty jsou k vyřízení potřeba? Kromě základních osobních dokladů, jako je např. platný občanský průkaz, budete potřebovat i doklady k vaší nemovitosti, kterými doložíte, že jste jejím majitelem.
Jak vysokou částku mohu získat? Běžně lze získat úvěr do cca 50 % tržní cena nemovitosti, v některých případech to může být až 70 %. Rozhodující je každopádně hodnota nemovitosti, kterou bude půjčka zajištěna.
Na jak dlouho se dají rozložit splátky této půjčky? Jedná se o dlouhodobé úvěry, splácení se tak dá nastavit až na 25 nebo 30 let. Předčasné splacení půjčky je samozřejmě možné.
Kolik procent dělá u této půjčky její úroková sazba? Přesná výše úroků závisí vždy na konkrétním případě, roli hraje např. bonita klienta, stav nemovitosti, její lokalita atd. Nejnižší RPSN ale začíná na 6,4 %.
Je nutné, abych doložil přesnou výši mých příjmů? Ne, u této půjčky není vyžadováno doložení příjmů.
Musejí se předem platit nějaké poplatky? Už jsem takhle jednou přišel o peníze. Rozhodně ne, předem nic platit nemusíte. Rozhodně nemusíte mít strach, že byste přišli o peníze, poplatky se účtují teprve poté, co je půjčka vyplacena. Pokud vám schválena nebude, nic platit nebudete.
Na co všechno se dají peníze z úvěru použít? Jedná se bezúčelový úvěr, peníze tak můžete použít na cokoli budete chtít – ať už půjde o nákup či stavbu nemovitosti, rekonstrukci, nákup libovolného zboží, cestování, školné nebo cokoli jiného. Účel půjčky není nutné nijak dokládat.
Nabízí tato společnost i nějaké jiné druhy půjček? Ano, společnost Cash Broker zprostředkovává i celou řadu dalších úvěrových produktů – např. různé druhy hypoték, oddlužení nemovitosti nebo řešení exekucí. Všechny podrobné informace najdete na jejích webových stránkách.
Proč bych si měl žádost o půjčku podat zrovna u společnosti CashBroker? Výhodou této finanční společnosti je, že poskytuje komplexní služby a ke každému klientovi přistupuje individuálně. Cash Broker dokáže najít vhodnou půjčku i lidem, kteří u všech ostatních neuspěli a jsou zdánlivě v beznadějné situaci. Výhodou je i široké portfolio produktů nebo fakt, že není nutné dokládat příjmy.

Půjčka je určena:

 • Plnoletým zájemcům o nebankovní úvěr
 • Lidem, kteří mají nemovitost a jsou ochotní ji použít jako zajištění půjčky
 • Těm, jenž chtějí půjčit vyšší částku a nemohou získat úvěr od banky
 • Zájemcům o úvěr s dlouhodobou splatností

Půjčka není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo ani 18 let
 • Zájemcům o půjčku, kteří ale nemají žádnou nemovitost
 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do nejbližší výplaty
 • Žadatelům, kteří jsou v platební neschopnosti nebo nemají žádný příjem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč