Často kladené otázky Capital-Star

Capital-Star

Recenze Capital-Star

 • Nebankovní půjčka pro podnikatele zajištěna vhodnou nemovitostí
 • Úvěr od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč
 • Doba splatnosti od 1 do 8 let

Často kladené otázky Capital-Star

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o tento úvěr požádat? Žádost o půjčku si můžete vyplnit na internetovým stránkách společnosti Capital Star na adrese www.capitalstar.cz. Po odeslání žádosti vás pak bude ve vámi vybraném čase kontaktovat operátor.
Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? Určitě budete potřebovat platný občanský průkaz a dokumentaci k nemovitosti, kterou poskytnete jako ručení k úvěru. Přesnější informace o tom, jaké doklady si máte připravit, vám sdělí operátor po telefonu.
Jak vysoké částky je možné si půjčit? Úvěrový rámec nebankovní půjčky Capital Star se může pohybovat od 100 000 Kč až do 5 000 000 Kč, rozhodujícím faktorem je ale hodnota nemovitosti, kterou budete za půjčku ručit. Částka, kterou můžete získat, může být maximálně ve výši 50 % z tržní hodnoty nemovitosti.
Na jak dlouhou dobu se dá nastavit splatnost půjčky? Půjčku můžete splácet po dobu 12 měsíců až 8 let, na přehledné úvěrové kalkulačce (je součástí webových stránek Capital Star) si můžete snadno spočítat orientační výši případné měsíční splátky vašeho úvěru.
Mohou si o půjčku Capital Star zažádat i cizinci? Ano, ale musejí mít doklad o povolení k trvalému nebo dlouhodobému pobytu na území ČR.
Jak dlouho bude trvat, než dostanu peníze na účet? Nebankovní úvěr Capital Star je poskytován pouze na základě ručení nemovitostí, kompletní vyřízení půjčky tak trvá déle než u klasických spotřebitelských půjček. V praxi tak může k výplatě peněz na účet dojít zhruba do dvou až tří týdnů.
Jak vysoké jsou zde úrokové sazby? Úrokové sazby u půjčky Capital Star začínají už na 9,9 %. Konkrétní sazba se vždy určuje individuálně a vychází jednak z aktuální sazby PRIBOR od České národní banky a dále pak podle úrokové odchylky společnosti. Kalkulačku splátek na webu této půjčky tak berte jen jako orientační, v praxi pak mohou být splátky trochu odlišné.
Platí se něco předem? Nerad bych zbytečně přišel o peníze. Určitě ne, posouzení žádosti o úvěr včetně prohlídky vaší nemovitosti je zcela zdarma. Není tak důvod obávat se, že byste přišli o peníze – předem se nevybírají žádné poplatky.
Dá se tato půjčka splatit i předčasně, nebo se musí vždy dodržet splátkový kalendář? Pokud budete chtít, můžete půjčku splatit celou předčasně (případně udělat částečnou mimořádnou splátku), nicméně takové splacení není bez poplatku. Podle aktuálního sazebníku je za předčasné splacení podnikatelského úvěru účtován poplatek ve výši 3 % z vyplácené částky.
Proč bych si měl požádat o úvěr zrovna u společnosti Capital-Star? Například kvůli nízkým úrokům, možnosti získat i hodně vysoké částky nebo kvůli vyšší šanci na schválení půjčky – úvěr je dostupný i pro ty, kteří předtím neuspěli u žádné banky.

Půjčka je určena:

 • Pouze podnikatelům – nejedná se o spotřebitelský úvěr
 • Občanům ČR nebo cizincům s trvalým či dlouhodobým pobytem v ČR
 • Těm, kteří za půjčku mohou ručit nemovitostí
 • Zájemcům, kteří hledají půjčku ve výši minimálně 100 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří nejsou podnikateli
 • Těm, kteří nemají nemovitost ani nikoho, kdo by za ně svou nemovitostí ručil
 • Cizincům bez povolení k trvalému či dlouhodobému pobytu v Česku
 • Zájemcům o menší úvěr do 100 000 Kč nebo o rychlou půjčku s krátkodobou splatností

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč