Často kladené otázky CZ Mini Credit

CZ Mini Credit

Recenze CZ Mini Credit

 • Snadná nebankovní půjčka do 12500Kč
 • První půjčka zcela zdarma
 • Doba splatnosti vždy od 1 do 30 dnů
 • Možnost prodloužení splatnosti půjčky
 • Rychlé vyřízení půjčky přes internet

Často kladené otázky CZ Mini Credit

Otázka Odpověď
Jakou sumu peněz si mohu vypůjčit? Přesná částka, kterou si můžete půjčit, záleží na tom o kolikátou vaši CZ Mini Credit půjčku se jedná. Jestliže si půjčujete poprvé, maximum je stanoveno na 4 500 Kč. U dalších půjček už je maximální limit vyšší – při druhé půjčce je to 7 000 Kč, při třetí 10 000 Kč a od čtvrté půjčky můžete dostat až 12 500 Kč. Co se týká minimální výše úvěru, tak ta je vždy stejná a jedná se o částku 1 000 Kč.
Jaká je maximální doba splatnosti půjčky? Doba splatnosti je u všech půjček stejná - můžete si ji sami zvolit a to v rozmezí jednoho až třiceti dnů. U první půjčky je výhodnější nastavit si dobu splatnosti max. na 15 dnů, protože pak je půjčka zdarma. Jinak u všech půjček platí, že čím je doba splatnosti, tím více peněz celkově zaplatíte.
Jaké jsou úroky a poplatky u této půjčky? U první půjčky, kterou splatíte do 15 dnů nejsou účtovány žádné poplatky ani úroky – je úplně zdarma. U ostatních půjček pak jejich výše závisí jednak na přesné částce, kterou si půjčujete a dále pak na době splatnosti. Vždy ale víte předem, kolik budete platit – parametry si sami nastavujete na webových stránkách CZ Mini Credit půjčky a máte tak dokonalý přehled o tom, kolik vás úvěr bude stát.
Mohu si půjčku prodloužit, když ji nebudu schopen splatit včas? Ano, půjčku si prodloužit můžete a to buď o 7, o 14 nebo o 30 dní. Za prodloužení ale musíte zaplatit příslušný poplatek, takže se vyplatí ji raději splatit včas. Jinak prodloužit půjčku lze i opakovaně a po uhrazení poplatku je prodloužení je vždy schváleno.
Je možné prodloužit si splácení úvěru i vícekrát za sebou? Ano, můžete si půjčku prodloužit kolikrát chcete, jen musíte vždy nejdříve uhradit požadovaný poplatek za prodloužení. Na druhou stranu, čím častěji ji budete prodlužovat, tím méně se vám to vyplatí, takže doporučujeme dodržet dobu splatnosti.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o půjčku? Jakmile se úspěšně zaregistrujete, uhradíte registrační poplatek a podáte si žádost, rozhodnutí můžete dostat už do 15 minut od připsání poplatku na účet. Provozní doba je ale jen ve všední dny, takže pokud si žádáte třeba o víkendu, budete muset na rozhodnutí počkat do pondělka.
Kdy mi budou převedeny peníze na bankovní účet? Zde záleží na tom, u jaké banky máte vedený váš osobní účet. Pokud se jedná o Fio banku, Komerční banku, GE Money bank, Raiffeisenbank, ČSOB nebo Českou spořitelnu, mohou být peníze převedeny cca do půl hodiny od okamžiku schválení vaší žádosti. Pokud ale máte účet u jiné banky, může převod trvat déle (až 24 hodin).
Mohu si půjčku nechat poslat na bankovní účet někoho z rodiny nebo někoho z přátel? To bohužel možné není. Jednou z hlavních podmínek, které musíte splňovat, abyste půjčku mohl dostat, je mít vlastní bankovní účet psaný na svoje jméno. Nechat si tedy poslat peníze na někoho jiného u této půjčky není možné.
Vyřizují se žádosti o půjčku i v sobotu a neděli? Nevyřizují, provozní doba zákaznického servisu je od pondělí do pátku a to od 9 do 18 hodin. Žádost si samozřejmě můžete podat i kdykoliv jindy, nicméně k jejímu vyřízení dojde až v nejbližší pracovní den.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od CZ Mini Credit? Například proto, protože pří první půjčce nemusíte při včasném splacení platit žádné úroky. Dalším argumentem pro CZ Mini Credit je např. rychlost, přehledné a férové podmínky nebo možnost opakovaného prodlužování půjčky.

Časté překlepy

cz mini credit, mini credit, czminikredit.cz, Malý kredit, malykredit, maly kredit

Půjčka je určena:

 • Pro ty, kteří si půjčují poprvé a mohou tak získat půjčku zcela bez poplatků
 • Pro ty, kteří chtějí rychlou nebankovní půjčku s jasnými pravidly
 • Pro ty, kteří mají vlastní bankovní účet a budou schopni ji bez problémů splatit
 • Pro ty, kterým je mezi 18 až 65 roky a mají české občanství

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kteří potřebují půjčit hned napoprvé více než 4 500 Kč
 • Pro ty, kteří nemají vlastní bankovní účet
 • Pro ty, co potřebují půjčku s dobou splatnosti delší než jeden měsíc
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 nebo je jim více než 65 let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč