Často kladené otázky Bubbli půjčka

Bubbli půjčka

Recenze Bubbli půjčka

 • Jedná se o agregátor půjček, takže máte vysokou šanci na schválení
 • Půjčky jsou poskytovány od 5 000 Kč až do 300 000 Kč
 • Nepotřebujete ručitele ani zástavu, nemusíte platit nic předem
 • Půjčka je vhodná i jako konsolidace stávajících úvěrů

Často kladené otázky Bubbli půjčka

Otázka Odpověď
Jakou formou si o tuto půjčku mohu požádat? V případě Bubbli půjčku je žádost možné podat výhradně přes internet. Není to ale nic složitého, stačí si jen otevřít webové stránky na adrese www.bubblipujcka.cz, vyplnit formulář se žádostí a počkat, až se vám ozve zástupce úvěrové společnosti.
Jak vysoké částky lze prostřednictvím Bubbli půjčky získat? Půjčky jsou poskytovány až do výše 300 000 Kč, v některých případech se lze dostat i na vyšší částku. Konkrétní maximální výše půjčky ale závisí na více faktorech, jakou jsou např. vaše příjmy a celková platební schopnost.
Platí se předem nějaké poplatky? Mám s tím špatné zkušenosti. V žádném případě, předem nebudete platit nic. Nejdříve dostanete vyplacené peníze na účet, do té doby po vás nikdo žádný poplatek za půjčku chtít nebude.
Jaké jsou u Bubbli půjčky úrokové sazby? Vzhledem k tomu, že Bubbli půjčka zahrnuje velké množství úvěrů od různých společností, tak i úrokové sazby jsou různé. Přesné podmínky se dozvíte po vyplnění formuláře, záleží na výši půjčky, době splácení a dalších faktorech.
Pobírám starobní důchod – mohu si o půjčku zažádat nebo nemám šanci na schválení? Určitě si žádost podejte, základní podmínkou je mít stálý a doložitelný příjem – tím je samozřejmě i důchod, takže půjčku určitě dostat můžete.
Je tato půjčka dostupná i pro ty, co mají záznam v registru dlužníků? Ano, Bubbli půjčka je vhodná i pro žadatele se záznamem v registru.
Když bych měl zájem o vyšší úvěr – je tam nutné zastavovat nemovitost? Není to nutné, i vyšší částky lze získat i bez ručitele a bez zastavování nemovitosti.
Je možné využít Bubbli půjčku za účelem sloučení mým stávajících úvěrů? Určitě, Bubbli půjčka se běžně využívá i jako konsolidace, takže pokud máte více půjček a chcete si je sjednotit, může být pro vás tato půjčka vhodným řešením.
Je Bubbli půjčka opravdu bezpečná? Bojím se, aby to nebyl nějaký podvod. Bubbli půjčka je 100% bezpečným a ověřeným produktem, všechny úvěrové společnosti, které jsou do tohoto projektu zahrnuty jsou důkladně prověřené a žádné riziko vám tak nehrozí.
Proč bych si měl o úvěr požádat zrovna u Bubbli půjčky? V čem je lepší než ostatní? Hlavní výhodou je především to, že se nejedná o klasickou nabídku jedné společnosti, ale o agregát půjček, který pro vás vybere ten nejvhodnější úvěr z několika desítek nebankovních firem. Díky tomu máte daleko vyšší šanci na schválení a zároveň dostanete nabídku šitou na míru, jež by vám měla nejvíce vyhovovat.

Časté překlepy

bubli půjčka

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které mají zájem o výhodnou půjčku
 • Lidem s českým občanstvím, kteří si chtějí půjčit a nemohou získat úvěr u banky
 • Žadatelům o půjčku, kteří mají záznam v registru dlužníků
 • Zaměstnancům, podnikatelům i důchodcům

Půjčka není určena:

 • Lidem mladším 18 let, nebo těm, co nemají občanství ČR
 • Zájemcům o úvěr, kteří procházejí insolvencí
 • Těm, co nemají vůbec žádné příjmy a neměli by tak z čeho půjčku splácet
 • Lidem, co potřebují velmi vysoký úvěr nad 300 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč