Často kladené otázky Bohemia Energy Finance

Bohemia Energy Finance

Recenze Bohemia Energy Finance

 • Neúčelová půjčka od 10 000 Kč až do 600 000 Kč
 • Úvěr je primárně určený pro klienty společnosti Bohemia Energy
 • Splácení lzei rozložit na dobu od 1 do 10 let

Často kladené otázky Bohemia Energy Finance

Otázka Odpověď
Jak velký je úvěrový rámec této půjčky? Půjčka je poskytována ve výši od 10 000 Kč až do 600 000 Kč. Přesnou částku, o níž máte zájem, si můžete nastavit s přesností u úvěrů do 200 000 s přesností na 5 000 Kč a u vyšších částek pak s přesností na 10 000 Kč.
Mám o půjčku zájem – kde si ji mohu sjednat? V případě, že máte o tento úvěrový produkt zájem, zavolejte na číslo 220 000 600 nebo napište mail na info@befin.cz, případně vyplňte kontaktní formulář na internetových stránkách společnosti Bohemia Energy Finance. Pracovník této úvěrové společnosti se vám poté ozve.
Jak dlouho se tato půjčka splácí? Splatnost půjčky se dá nastavit minimálně na 12, maximálně pak na 120 měsíců. Vždy s přesností na jeden rok.
Jsou s touto půjčkou spojeny nějaké poplatky? Např. za vyřízení žádosti nebo správu úvěrového účtu? Ne, Bohemia Energy Finance si u své spotřebitelské půjčky žádné takové poplatky neúčtuje. Zcela zdarma je tak posouzení žádosti o úvěr, vypracování smluvní dokumentace nebo výpisy z úvěrového účtu. Žádných zbytečných poplatků, které by půjčku prodražovaly, se zde nemusíte bát.
Dá se tento úvěr splatit i předčasně? Jsou povoleny i mimořádné splátky? Samozřejmě, půjčku můžete kdykoliv bez problémů splatit celou předčasně, stejně tak lze uhradit i mimořádné splátky – obojí zdarma, bez jakékoli pokuty.
Jak dlouho trvá, než se žádost o půjčku vyřídí a dojde k výplatě peněz? Tato půjčka není tak rychlá, jako většina jiných úvěrů a peníze klient dostane obvykle do 10 dnů od podpisu úvěrové smlouvy.
Jakou formou a v jaké frekvenci se tento úvěr splácí? Půjčka se splácí vždy bezhotovostním bankovním převodem na účet poskytovatele. Ideální je nastavit si trvalý příkaz, jehož prostřednictvím se budou jednotlivé splátky odesílat na účet Bohemia Energy Finance, vedený u UniCredit Bank. Splátky se posílají vždy jednou za měsíc ke stanovenému datu.
Pokud si to po pár dnech rozmyslím, mohu ještě od půjčky odstoupit? Ano, máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní od jejího podpisu. Informovat o tom ale musíte poskytovatele písemně, buď klasickou poštou nebo mailem.
Kde mohu najít nějaké podrobnější informace o této půjčce? Zajímá mě hlavně všeobecné obchodní podmínky úvěru. Tyto informace, stejně tak jako ostatní podrobnou dokumentaci, najdete na webu půjčky na adrese www.befin.cz v sekci Dokumenty.
Proč bych si měl vzít úvěr zrovna od Bohemia Energy Finance? Půjčka je zajímavá hlavně pro klienty společnosti Bohemia Energy. Nabízí nízké úroky, žádné zbytečné poplatky, je dostupná, spolehlivá a naprosto seriózní.

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kterým už bylo minimálně 18 let
 • Klientům společnosti Bohemia Energy
 • Těm, který mají trvalý příjem a jsou schopni půjčku řádně splácet
 • Lidem, kteří chtějí spolehlivý, dostupný a výhodný úvěr bez nesmyslných poplatků

Půjčka není určena:

 • Mladším 18 let nebo lidem bez způsobilosti k právním úkonům
 • Těm, kteří chtějí půjčit jen pár tisíc do nejbližší výplaty
 • Lidem zcela bez příjmů nebo těm, kteří své příjmy nejsou schopni řádně doložit
 • Zájemcům, jenž se ocitli v insolvenci (platební neschopnosti)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč