Často kladené otázky Bezva Půjčka

Bezva Půjčka

Recenze Bezva Půjčka

 • Nebankovní úvěry a hypotéky zprostředkované od různých investorů
 • Půjčku bez zajištění lze získat až do 50 000 Kč, hypotéku až do 50 000 000 Kč
 • Rychlé posouzení a vyřízení žádosti, většinou nejpozději do 24 hodin

Často kladené otázky Bezva Půjčka

Otázka Odpověď
Kde si o tuto půjčku mohu podat žádost? Žádosti o úvěr se podávají online přes internetové stránky www.bezva-pujcka.cz. Na webu si nejdříve vyplníte formulář a pak vám přijdou další informace mailem.
Jaká je doba splatnosti u tohoto úvěru? Ve formuláři s žádostí o půjčku si můžete vybrat dobu splácení od 12 do 72 měsíců. Jedná se ale pouze o nezávaznou žádost, takže je později možné si parametry půjčky změnit.
Jak dlouho trvá posouzení a vyřízení půjčky? Předběžné posouzení žádosti o úvěr byste měli dostat do vaší mailové schránky již do 15 minut od vyplnění žádosti na webové stránce. Celková doba vyřízení půjčky se liší případ od případu, obvykle je ale vše vyřízeno nejpozději do dvou dnů.
Je k vyřízení úvěru nutné mít i bankovní účet? Ano, ve formuláři se žádostí se musí uvést i platné číslo bankovního účtu.
Jaké osobní doklady a dokumenty budu k vyřízení půjčky potřebovat? K vyplnění úvodního formuláře vám bude stačit jen občanský průkaz, při dalším jednání už mohou být potřeba i další doklady, jako např. doložení příjmů apod. Více informací vám sdělí pracovník firmy poté, co odešlete vyplněnou nezávaznou žádost.
Mohou tuto půjčku získat i cizinci? Ne, půjčka je určená pouze pro občany České republiky, jedinou výjimkou jsou občané Slovenska, ale pouze tehdy, když mají trvalý pobyt v ČR.
Je Bezva půjčka vhodná i pro důchodce? Ano, půjčku mohou získat i důchodci, nicméně horní věková hranice je omezena na 70 let.
Budu muset pro vyřízení žádosti jet na nějakou pobočku firmy? Ne, žádost se posílá jednoduše přes internet, v případě dalšího kontaktu by (podle informací uvedených na webu Bezva půjčky) pracovníci firmy přijeli za vámi.
Nebudou po mně chtít nějaký poplatek předem? Nerad bych přišel o peníze. V žádném případě, žádný poplatek předem se rozhodně neúčtuje. Dokud nebudete mít celou půjčku vyplacenu, nic hradit nemusíte, platit budete až poté, co celou částku dostanete. Pokud vám půjčka nebude schválena, tak samozřejmě nezaplatíte ani korunu.
Proč bych si měl podat žádost o úvěr zrovna u Bezva půjčky? Například proto, že se můžete spolehnout na férové a vstřícné jednání pracovníků firmy, nebo na to, že vaše žádost bude rychle vyřízena. Zprostředkovatel půjčky spolupracuje s předními úvěrovými společnostmi a nabízí výhodné úvěry pro všechny, kteří mají stálý příjem a je jim mezi 18 až 70 roky. Navíc nemáte co ztratit, poplatek se platí až poté, co celou částku převezmete.

Půjčka je určena:

 • Žadatelům ve věku od 18 do 70 let
 • Osobám s českým občanstvím nebo se slovenským, kteří mají trvalý pobyt v ČR
 • Lidem se stálým příjmem, který zároveň mohou doložit
 • Zaměstnancům, kteří zrovna nejsou ve zkušební době

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let, nebo naopak těm, kterým už je více než 70 let
 • Cizincům, s výjimkou slovenských občanů s trvalým pobytem v naší zemi
 • Zájemcům, kteří nemají žádný stálý příjem, nebo jej nemohou nijak doložit
 • Zaměstnancům, jenž jsou zatím pouze ve zkušební době

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč