Často kladené otázky Berpůjčku

Berpůjčku

Recenze Berpůjčku

 • Rychlá a snadná nebankovní půjčka od 2 000 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti je buď 20, nebo 30 dnů
 • Půjčku si můžete za poplatek nechat prodloužit o 10 dnů

Často kladené otázky Berpůjčku

Otázka Odpověď
O jak vysokou půjčku si mohu požádat? Jedná se o rychlé nebankovní půjčky, u kterých je minimální částka nastavena na 2 000 Kč a maximum, které můžete dostat, je stanoveno na 10 000 Kč.
Do kdy budu muset svoji půjčku uhradit? Dobu splatnosti vašeho úvěru si můžete sami vybrat a to ze dvou možností – buď 20 nebo 30 dní.
Jakým způsobem se půjčka sjednává? Sjednání půjčky je velmi snadné a rychlé a nemusíte nikam jezdit. Vše si vyřídíte z pohodlí domova a žádost si podáte online. Pak jen počkáte až za vám přijede kurýr se smlouvou, tu podepíšete a peníze vám budou odeslány na váš bankovní účet.
Je možné si úvěr nechat prodloužit? Pokud ano, tak na jak dlouho? Půjčku si prodloužit můžete a to vždy maximálně na 10 dní. Za prodloužení úvěru je nicméně účtován poplatek, který musíte nejdříve uhradit, a teprve poté vám může být půjčka prodloužena. Výše poplatku je od 400 do 900 Kč, podle toho, jak vysokou půjčku jste si vzali.
Jaké jsou této půjčky poplatky a úrokové sazby? Konkrétní výše poplatku a RPSN závisí jednak na výši půjčky a také na době její splatnosti. Přesné číslo se ale dozvíte hned poté, co si nastavíte požadované parametry půjčky na webových stránkách. Roční procentní sazba nákladů je u této půjčky vyšší, ale to je samozřejmě způsobeno tím, že se jedná o úvěry s velmi krátkou dobou splatnosti.
Minulý měsíc jsem oslavil 22. narozeniny. Může mi být půjčka poskytnuta? Bohužel to možné není. Společnost Berpůjčku poskytuje úvěry pouze lidem, kterým už bylo minimálně 24 let. Pokud vám je teprve 22, žádost vám schválena nebude.
Mohu dostat úvěr, když byla na mou osobu uvalena exekuce? Není to možné – jednou z podmínek pro poskytnutí půjčky je to, aby žadatel nebyl ani v exekučním, ani v insolvenčním řízení. Jestliže jste tedy zrovna v exekuci, žádost vám nebude moci být schválena.
Jakou formou mohu svoji půjčku splatit? Při splácení půjčky si můžete vybrat hned ze tří možností – buď můžete úvěr splatit jednoduše online platební kartou, nebo bezhotovostním převodem z bankovního účtu a poslední variantou je hotovostní vklad na pobočce kterékoliv banky.
Když si půjčím opakovaně, čekají mě nějaké výhody nebo bonusy? Ano, společnost Berpůjčku si váží svých stálých zákazníků a má pro ně připraveny různé výhody. Patří mezi ně např. zajímavé slevy, lepší podmínky, rychlejší vyřízení žádosti, možnost půjčit si vyšší částku (až 50 000 Kč) a další bonusy.
Proč bych si měl půjčku vzít zrovna od této společnosti? Výhod této půjčky je mnoho – např. její rychlost, jednoduchost vyřízení, možnost prodloužení nebo několik možností, jak peníze splatit. Ještě větší výhody pak mají stálí klienti, kteří si půjčku berou opakov

Časté překlepy

ber půjčka

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen menší částku (max. do 10 000 Kč)
 • Lidem, kterým už bylo alespoň 24 let a není jim více než 66 let
 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen na krátkou dobu (max. na 30 dní)
 • Lidem, kteří mají trvalý pobyt na území ČR a není na ně uvalena exekuce ani insolvence

Půjčka není určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří potřebují půjčit více než 10 000 Kč
 • Žadatelům, kteří si potřebují půjčit na delší dobu než je jeden měsíc
 • Lidem, kterým ještě nebylo 24 let nebo je jim už více než 66 let
 • Občanům, na které bylo vyhlášeno exekuční nebo insolvenční řízení

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč