Často kladené otázky Benefi

Benefi

Recenze Benefi

 • P2P půjčky až do 250 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je do 48 měsíců
 • Nízké úroky od pouhých 6%
 • Žádné poplatky předem

Často kladené otázky Benefi

Otázka Odpověď
Na jakém principu vlastně portál Benefi funguje? Půjčky Benefi patří mezi tzv. PVP půjčky, tedy úvěry, kde si lidé půjčují peníze mezi sebou. Jedná se o velký aukční portál, kde si mohou zájemci o půjčku zdarma vystavit svoji nabídku, na kterou pak reagují investoři, kteří mohou tímto způsobem zhodnotit svoje peníze. Portál je tak výhodný pro obě strany a úvěr lze získat za mnohem lepších podmínek než u klasických poskytovatelů.
Kde si mohu o tuto půjčku požádat? O úvěr si můžete zažádat výhradně online a to prostřednictvím webových stránek www.benefi.cz. Na nich si vyplníte dotazník, dostanete návrh úroku a měsíční splátky a v případě vašeho souhlasu bude žádost zveřejněna.
Kolik si na této stránce mohu půjčit? Minimální výše půjčky na Benefi je 10 000 Kč, naopak maximální hranice byla stanovena na 250 000 Kč. Pokud ale máte zájem o úvěr bez nahlížení do registrů, můžete dostat max. 60 000 Kč.
Do kdy je třeba, abych peníze splatil? Maximální doba splatnosti je 60 měsíců, u půjček bez nahlížení do registru pak 48 měsíců.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Přesná úroková sazba se stanovuje vždy individuálně, nicméně nejnižší úroky začínají u Benefi už na pouhých 6 procentech.
Mohu získat úvěr i bez potvrzení o mých příjmech? Bohužel, toto možné není. Potvrzení o příjmech je vždy nutno doložit, může se ale jednat nejen o příjmy ze zaměstnání či podnikání, ale třeba i o důchod nebo rodičovský příspěvek. Úvěr tak mohou získat i důchodci nebo maminky na mateřské dovolené.
Mohu získat úvěr, i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, můžete, ale maximálně 60 000 Kč a maximálně na 48 měsíců.
Platí se zde nějaké poplatky předem? Ne, žádné poplatky předem se u Benefi neplatí. Teprve až bude vaše žádost úspěšně vyřízena a peníze převedeny na váš účet, pak musíte uhradit poplatek ve výši 5 procent z celé splatné částky.
Mohu zbytek půjčky splatit předčasně, nebo mi za to hrozí nějaká sankce? Úvěr samozřejmě můžete splatit i předčasně a žádné pokuty vám za to nehrozí – stačí pouze uhradit dlužnou jistinu půjčky bez dalších úroků.
Proč bych si měl půjčit zrovna přes stránky společnosti Benefi? Například proto, že na Benefi můžete získat nižší úroky než u jiné banky či nebankovní společnosti. Navíc si můžete vše vyřídit z pohodlí domova, nemusíte platit nic předem ani podepisovat smlouvy. P2P půjčky jsou stále oblíbenější a Benefi v této oblasti patří k lídrům na trhu.

Časté překlepy

benefit

Půjčka je určena:

 • Pro ty, co potřebují úvěr a nechtějí platit zbytečně vysoké úroky
 • Pro ty, co chtějí půjčku bez nesmyslných poplatků
 • Pro ty, co mají stálý příjem a mohou jej doložit
 • Pro všechny zaměstnance i podnikatele starší 18 let, kteří chtějí výhodně půjčit peníze

Půjčka není určena:

 • Pro všechny, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Pro ty, co potřebují jen mikropůjčku do 10 000 nebo naopak více než 250 000 Kč
 • Pro ty, co nemají žádné příjmy nebo je nemohou nijak doložit
 • Pro ty, co procházejí insolvencí nebo exekučním řízením

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč