Často kladené otázky Banking Online

Banking Online

Recenze Banking Online

 • Zavedený aukční portál s P2P půjčkami
 • Můžete získat půjčku od 80 000 Kč do 500 000 Kč
 • Splatnost úvěru je od 6 do 60 měsíců
 • Portál je zároveň příležitostí pro investory, investovat lze už od tisícovky

Často kladené otázky Banking Online

Otázka Odpověď
Jakou formou si lze požádat o půjčku u Banking Online? Vzhledem k tomu, že se jedná o P2P půjčky, tak jedinou možností sjednání je – stejně jako u konkurenčních zprostředkovatelů – pouze sjednání přes internetové stránky. Na nich se musíte nejdříve zaregistrovat, založit si profil, nechat si jej ověřit a založit aukci. Ta trvá 20 dní a pokud se vyberou peníze od investorů, půjčka je vaše.
Jaké je minimum a maximum, které lze u této společnosti získat? Minimální výše půjčky, o kterou si můžete požádat, je 80 000 Kč, naopak maximum je stanoveno na 500 000 Kč.
Jaká je u těchto půjček doba jejich splatnosti? Doba splatnosti jedné půjčky se může pohybovat od 6 až do 60 měsíců.
Jaké údaje o sobě budu muset v žádosti o půjčku uvést? V profilu lze uvést celou řadu informací, část z nich je povinná, část vyplňovat nemusíte. Nicméně čím více informací o vaší osobě uvedete, tím budete pro případné investory důvěryhodnější a budete tak mít vyšší šanci na získání úvěru. K povinným údajům patří např. jméno + příjmení, adresa, datum narození, rodné číslo nebo číslo OP.
Potřebuji jen pár tisíc do výplaty – mohu zde takovou půjčku dostat? Ne, minimální půjčka je 80 000 Kč, takže pokud hledáte jen mikropůjčku do výplaty, musíte se obrátit na jinou společnost.
Kolik procent činí poplatek za zprostředkování půjčky? Poplatek za zprostředkování půjčka činí vždy 1,5 % a účtuje se pouze těm, kteří půjčku skutečně dostanou. Automaticky se vám odečte z celé půjčky, nemusíte se tak o jeho úhradu nijak starat.
Dá se půjčka splatit předčasně? Je za to nějaká sankce? Předčasné splacení úvěru možné je, kromě zbývající části jistiny ale musíte uhradit poplatek ve výši 2 % z předčasně splacené části půjčky.
Jaké poplatky jsou u Banking Online účtovány investorům? Investoři platí poplatek ve výši 0,8 % z každého peněžitého plnění ze strany zadlužitele. Z každé splátky, kterou vám dlužník pošle, se vám tak odečte 0,8 %, které získá zprostředkovatel půjčky (Banking Online).
Jsou tyto půjčky bezpečné? Trochu se bojím, aby nešlo o podvod. Nemusíte mít vůbec strach, portál Banking Online je naprosto bezpečný. Společnost, která jej provozuje, jej má řádně zaregistrovaný u České národní banky a má tak oprávnění k poskytování těchto služeb.
Proč bych si měl ze všech webů s P2P půjčkami vybrat zrovna Banking Online? Předností aukčního portálu Banking Online je mnoho – oproti klasickým půjčkám můžete ušetřit nemalé peníze, platíte pouze minimální poplatek, vše si můžete vyřídit pohodlně přes internet atd. Platforma je velmi výhodná také pro drobné investory, kteří tak mohou zajímavě zúročit svoje úspory a vyzkoušet si investice s minimálním rizikem.

Časté překlepy

bankink onlajn

Půjčka je určena:

 • Zájemcům o úvěr, kteří nemohou získat půjčku od banky
 • Těm, kteří nechtějí platit vysoké úroky u nebankovních firem
 • Žadatelům starším 18 let s vlastním bankovním účtem
 • Lidem, kteří mají zájem o úvěr mezi 80 000 až 500 000 Kč

Půjčka není určena:

 • Všem, kteří ještě nejsou plnoletí
 • Lidem, kteří potřebují půjčit méně než 80 000 nebo naopak více než 500 000 Kč
 • Těm, jenž na peníze hodně spěchají a nemohou si dovolit čekat až 20 dní
 • Zájemcům, kteří potřebují delší dobu splatnosti, než je 60 měsíců

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč