Často kladené otázky BB půjčka

BB půjčka

Recenze BB půjčka

 • Půjčka od 1 000 až do 45 000 Kč
 • Doba splatnosti až po jeden rok
 • Půjčky bez ručitele a bez zástavy
 • Možnost prodloužení půjčky
 • Možnost splátkového kalendáře

Žádost o půjčku

Často kladené otázky BB půjčka

Otázka Odpověď
Jaké jsou podmínky pro získání této půjčky? Požadavky, které je třeba splnit, abyste mohli BB půjčku získat, nejsou nijak vysoké. Podmínkou je kromě českého občanství také dostatečný věk – musí vám být alespoň 21 let. Musíte mít také stabilní a doložitelný příjem (ze zaměstnání, ale třeba i z důchodu nebo rodičovského příspěvku) a nesmíte mít nesplacené dluhy u jiných finančních společností. Poslední podmínkou je pak vlastnictví bankovního účtu – ten musí být psaný na vaše jméno, nelze si nechat poslat půjčku na účet jiné osoby.
Kolik peněz si mohu půjčit? Půjčky jsou poskytovány ve výši od 1 000 až do 45 000 Kč. V případě, že si o BB půjčku žádáte poprvé, můžete dostat maximálně 5 000 Kč. U dalších půjček už se limit navyšuje a to vždy individuálně na základě vašeho předchozího splácení a vašich finančních možností.
Jak dlouho se BB půjčka splácí? Doba splácení závisí jednak na výši půjčky a také na tom, jak si ji nastavíte. U půjček do 10 000 Kč je doba splatnosti od 7 dní do tří měsíců, u půjček od 12 do 20 000 Kč může být splatnost jeden měsíc až půl roku a konečně u úvěrů ve výši 25 až 45 000 Kč je doba splatnosti jeden měsíc až jeden rok.
Je možné si půjčku i prodloužit? Ano, pokud nezvládnete úvěr splatit včas, můžete si podat žádost o jeho prodloužení a to až o 30 dní. Další možností je pak splátkový kalendář – po podání žádostí vám budou zaslány dva jeho návrhy ke schválení, ze kterých si můžete vybrat.
Kdy dostanu rozhodnutí, jestli mi půjčka byla schválena? Všechny žádosti o půjčku se zpracovávají v pracovní době, která je ve všední dny, vždy od 8 do 16 hodin. Pokud si tedy podáte žádost o úvěr během víkendu, musíte počkat na nejbližší pracovní den.
Jak dlouho budu čekat než mi přijdou peníze na účet? Peníze jsou odesílány ihned po schválení půjčky a záleží především na tom, jakou máte banku – pokud se jedná o převod do stejné banky, je to velmi rychlé, u převodů mezi dvěma různými bankami vám budou peníze připsány nejpozději třetí pracovní den od okamžiku schválení žádosti.
Co když se spletu a zaplatím více peněz, než jsem měl? Vrátí se mi zpátky, nebo propadnou? Pokud se vám stane, že omylem pošlete více peněz, než byla splatná částka, nemusíte mít strach, že byste o ně přišli. V případě, že dojde k přeplatku, tak peníze, jež jste poslali navíc, vám budou vráceny zpátky na váš bankovní účet. Jedinou výjimkou jsou přeplatky do 10 Kč, všechny vyšší jsou automaticky posílány zpět.
Jaké údaje musím vyplnit při splátce půjčky? Aby byla vaše splátka správně zaúčtována, je třeba jako variabilní symbol uvést vaše rodné číslo. Do zprávy pro příjemce napíšete kód pro zaplacení půjčky (resp. kód pro prodloužení). Pokud by údaje nebyly správně vyplněny, nemohla by být platba zaúčtována.
Jakou formou dochází k ověření mých příjmů? Jaké doklady budu potřebovat? U zaměstnanců se ověření jejich příjmů provádí buď telefonicky u zaměstnavatelů, případně můžete být požádání o zaslání aktuálního výpisu z vašeho bankovního účtu. Pokud jste příjemcem důchodu, je třeba mít kopii důchodového výměru, u osob na rodičovské dovolené je nutné mít potvrzení o vyplacení dávky.
Jakým způsobem budu informován o stavu mojí žádosti? Rozhodnutí o schválení nebo zamítnutí žádosti o půjčku se posílají e-mailem nebo SMS zprávou a to jak v případě schválení, tak v případě zamítnutí úvěru. Vždy tedy budete informováni o tom, jak vaše žádost dopadla.
Jak se dozvím bližší informace o stavu mého dluhu, poplatcích atd.? Veškeré detailní informace naleznete ve svém klientském online účtu. V sekci Moje půjčky si tak můžete zkontrolovat výši svého aktuálního dluhu a podrobný přehled všech žádostí nebo splátek.

Časté překlepy

bbpujcka, b půjčka

Půjčka je určena:

 • Kteří hledají menší nebankovní půjčku, jež lze sjednat online
 • Kteří si chtějí půjčit od zavedené a důvěryhodné společnosti
 • Kteří mají vlastní bankovní účet a stabilní příjem
 • Kterým je minimálně 21 let a mají české státní občanství

Půjčka není určena:

 • Kteří nejsou občany ČR nebo jim ještě nebylo 21 let
 • Kteří potřebují půjčit vysokou částku (nad 45 000 Kč)
 • Kteří nemají prokazatelný stálý příjem
 • Kteří mají nezaplacené dluhy u jiných finančních společností