Často kladené otázky Půjčka AsisTeam

Půjčka AsisTeam

Recenze Půjčka AsisTeam

 • Neúčelová nebankovní půjčka, kterou lze použít na cokoliv budete potřebovat
 • Tento úvěr musí být vždy zajištěna nemovitostí
 • Splácení půjčky si můžete rozložit až na dobu 20 let
 • Fixní úrokové sazby od 12,99 % p.a.

Často kladené otázky Půjčka AsisTeam

Otázka Odpověď
Kde si můžu půjčku AsisTeam sjednat? Neúčelovou nebankovní půjčku od AsisTeam si můžete sjednat velmi snadno přes webové stránky. Stačí jen vyplnit krátký formulář a počkat, až se vám ozve zástupce této společnosti.
Na co je možné peníze z této půjčky použít? Vzhledem k tomu, že se jedná o neúčelový úvěr, peníze je možné využít na cokoliv budete chtít.
Jaká je maximální výše úvěru, kterou je možné dostat? Přesná výše maximální půjčka není přesně stanovena, každopádně závisí na hodnotě zastavené nemovitosti. Úvěr je poskytován maximálně do 50 % její zástavní hodnoty.
Na jak dlouhou dobu si mohu rozložit splácení? Maximální doba splatnosti neúčelové půjčka je 20 let.
Jaké je u této půjčky její úroková sazba? Fixní úrokové sazby u tohoto úvěru začínají na 12,99 % p.a.
Jak vysoká je u půjčky AsisTeam její RPSN? Přesná výše roční procentní sazby nákladů závisí na konkrétní výši úvěru a na době jeho splatnosti. Pokud chcete znát přesné číslo, stačí na webových stránkách zadat požadovanou výši půjčky a dobu splácení a ihned se vám zobrazí výše případné měsíční splátky a RPSN.
Mohu si někde vypočítat, jak vysoké bych měl měsíční splátky? Ano, můžete si tento údaj kdykoliv spočítat na úvěrové kalkulačce, kterou naleznete na internetových stránkách společnosti AsisTeam.
Lze půjčku dostat i bez zástavy nemovitosti? Bez poskytnutí zástavního práva k nemovitosti společnost AsisTeam půjčky bohužel neposkytuje.
Pokud mi bude žádost o úvěr schválena, kdy mi budou vyplaceny peníze? Záleží vždy na konkrétním případě, obvykle je to do 21 až 40 dní od data podpisu smlouvy. Pokud byste ale peníze nutně potřebovali co nejrychleji, je zde možnost expresního vyřízení, kdy jsou peníze odeslány již do 10 dnů.
Proč bych si měl vzít úvěr zrovna od společnosti AsisTeam? Výhodou půjček od této společnosti je především to, že jsou určeny i lidem, kteří by u banky úvěr dostat nemohli. U neúčelové půjčky je pak výhodou i možnost použití na jakýkoliv účel, dlouhá doba splatnosti (až 20 let) nebo snadné sjednání prostřednictvím internetu. Velkou předností je také to, že nemusíte platit žádné poplatky předem, jako u některých jiných poskytovatelů.

Časté překlepy

asis team

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, kteří mají zájem o nebankovní půjčku
 • Lidem, kteří mohou za úvěr ručit svojí nemovitostí
 • Těm, kteří potřebují půjčit vysokou částku, ale u banky s žádostí neuspěli
 • Lidem, kteří mají dostatečný příjem, aby mohli úvěr řádně a včas splácet

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nejsou plnoletí nebo nemají způsobilost k právním úkonům
 • Lidem, co nemají žádnou nemovitost, kterou by mohli poskytnout do zástavy
 • Zájemcům o úvěr, kteří chtějí co nejmenší úroky a mohli by půjčku dostat od banky
 • Těm, co nemají žádné příjmy a neměli by tak z čeho půjčku splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč