Často kladené otázky Anděl půjčky

Anděl půjčky

Recenze Anděl půjčky

 • Nebankovní půjčky bez ručitele, bez registrů a bez poplatků
 • Půjčky jsou určené pro zaměstnance, podnikatele, důchodce i rizikové klienty
 • Žádost o úvěr si lze podat z pohodlí domova přes webové stránky

Často kladené otázky Anděl půjčky

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu podat žádost o půjčku? O půjčku si můžete snadno požádat přes webové stránky www.andel-pujcky.cz, kde si vyplníte žádost a následně se vám pracovník firmy ozve. Úvěrovou společnost lze kontaktovat i telefonicky nebo mailem, případně můžete navštívit i pražskou pobočku na adrese Radlická 1302/76.
Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? Z dokladů stačí pouze občanský průkaz, dále je potřeba doložit výši příjmů – jednak výpisem z bankovního účtu a dále pak potvrzením o příjmu nebo důchodovým výměrem.
Mohu úvěr dostat, i když už jsem v důchodě? Určitě ano, Anděl půjčky jsou určeny i důchodcům. Pokud je vám ale více než 70 let, budete ke schválení žádosti o úvěr potřebovat ještě ručitele.
Co vše musím doložit, když o půjčku žádám jako podnikatel? Pokud vám stačí jen malý úvěr do 30 000 Kč, stačí doložit pouze občanský průkaz a živnostenský list. Potřebujete-li vyšší půjčku, budete potřebovat ještě výpis z bankovního účtu a dvě daňová přiznání.
Dostanu půjčku i když mám záznam v registru SOLUS? Je to možné, často se do registrů nenahlíží. Záleží ale na konkrétním případě, u některých žádostí se mohou registry kontrolovat. Nicméně za podání žádosti nic neplatíte a šance i se zápisem v registru zde rozhodně je.
Je možné nechat si peníze vyplatit přímo na ruku? Ano, ale je to možné pouze u menších částek. U vysokých úvěrů se peníze vyplácí výhradně bezhotovostním bankovním převodem.
Jak dlouho trvá vyřízení žádostí o úvěr? Po odeslání žádosti se většinou dozvíte rozhodnutí do 20 minut, výplata je pak obvykle provedena do 24 hodin. Záleží ale na více okolnostech, mimo jiné i na tom, jak rychle doložíte požadované doklady.
Nejde o nějaký podvod? Už jednou se mi stalo, že jsem přišel o peníze. U této společnosti se nemusíte ničeho bát, jde o naprosto seriózního a prověřeného poskytovatele. Anděl půjčky jsou naprosto bezpečné a neplatí se u nich žádné poplatky předem, ani se nevolá na žádná drahé čísla.
Budu muset nějak dokládat na co peníze z úvěru použiji? V žádném případě, půjčka je vždy neúčelová, můžete ji použít na cokoliv budete chtít.
Proč bych si měl zažádat o půjčku zrovna u této společnosti? Například pro velmi vysokou schvalovatelnost, kdy půjčku mohou získat i lidé se záznamem v registru SOLUS. Šance na schválení je zde velmi vysoká a úvěr dostávají i lidé, kteří byli všude jinde odmítnuti. Výhodou je také 100% spolehlivost, žádné poplatky předem, nebo neúčelovost půjčky, kterou tak můžete použít na cokoliv. Půjčka je zajímavá i pro podnikatele, kteří ji mohou získat daleko snadněji než u banky.

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let
 • Lidem, kteří mají trvalý pobyt na území České republiky
 • Zaměstnancům, podnikatelům i důchodcům
 • Těm, kteří mají záznam v registru dlužníků nebo jsou z jiného důvodu rizikovými klienty

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Cizincům, kteří nemají v Česku vyřízený trvalý pobyt
 • Dúchodcům nad 70 let, kteří nemají ručitele
 • Lidem zcela bez příjmů nebo těm, jenž mají nízkou bonitu a zároveň jsou bez ručitele

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč