Často kladené otázky Ammado půjčky

Ammado půjčky

Recenze Ammado půjčky

 • Nebankovní půjčky až do 800 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky od jednoho roku až po sedm let
 • Bez dokládání příjmů a bez nahlížení do registru dlužníků
 • Nízké úroky, nulové poplatky, bez nutnosti ručení majetkem

Často kladené otázky Ammado půjčky

Otázka Odpověď
V jaké výši jsou Ammado půjčky poskytovány? Půjčit si můžete od 10 000 Kč až do 800 000 Kč. Konkrétní částku, která vám může být poskytnuta, vám pak sdělí operátor, který vás po vyplnění a odeslání formuláře se žádosti bude kontaktovat.
Na jak dlouhou dobu si lze rozložit splácení půjčky? Doba splatnosti Ammado půjčky se pohybuje od jednoho roku až do sedmi let. Záleží na vás, na jak dlouhé období si splácení vašeho úvěru nastavíte.
Jakou formou si mám o půjčku požádat? O Ammado půjčky si můžete požádat snadno z pohodlí vašeho domova přes internetové stránky www.ammadopujcky.cz. Na nich vyplníte nezávaznou žádost o úvěr a pak počkáte až vás společnost kontaktuje s nabídkou půjčky.
Jaké jsou u této půjčky úrokové sazby? Úrokové sazby nejsou nijak vysoké a záleží vždy na konkrétním případu. Nejnižší úroky začínají na pouhých 9,8 % ročně. Ammado půjčky jsou tak velmi výhodné a neplatíte zbytečně vysoké úroky jako u jiných poskytovatelů. Navíc si můžete sami nastavit výši vaší měsíční splátky, přesně podle vašich potřeb a možností.
Mohu tuto půjčku dostat i když mám záznam v registru dlužníků? Ano, můžete. Velkou výhodou Ammado půjček je to, že jsou vhodné i pro osoby se záznamem v registrech dlužníků. Do nich se při vyřizování půjčky nenahlíží, takže případný záznam v nich vůbec nevadí.
Jsou Ammado půjčky určené i pro maminky na mateřské dovolené? Ano, půjčky jsou vhodné téměř pro každého a získat je tak mohou i maminky na mateřské dovolené. Stačí jen vyplnit nezávaznou žádost a počkat, až vás pracovník společnosti kontaktuje.
Mám šanci půjčku dostat, i když už jsem v důchodovém věku? Ano, i osoby pobírající jakýkoliv druh důchodu mohou Ammado půjčku dostat.
Je u těchto půjček vyžadováno ručení nemovitostí? Není – u Ammado půjček nemusíte dávat vaši nemovitost do zástavy, stejně tak u tohoto úvěru nebudete potřebovat ani žádného ručitele.
Je u těchto půjček vyžadováno doložení příjmů? Jednou z velkých výhod Ammado půjčky je to, že k jejímu získání nemusíte dokládat vaše příjmy. Díky tomu tak na úvěr dosáhne téměř každý.
Proč bych si měl vybrat zrovna Ammado půjčky? Ammado půjčky mají velké množství výhod, díky kterým stojí za to si o ně požádat. Jejich hlavní předností je to, že jsou vhodné prakticky pro každého žadatele, kterému už bylo 18 let. Nevadí, že máte záznam v registru dlužníků, ani to, že nemáte možnost doložit vaše příjmy. Půjčit si mohou důchodci, podnikatelé, maminky na mateřské i zaměstnanci. Další velkou výhodou je možnost odkladu pravidelných splátek – celkově si můžete odložit až čtyři splátky.

Časté překlepy

Amando, Amado

Půjčka je určena:

 • Pro zaměstnance i podnikatele
 • Pro maminky na mateřské dovolené i pro důchodce
 • Pro osoby, jež mají záznam v registru dlužníků
 • Pro osoby starší 18 let, které hledají rychlou a snadnou půjčku

Půjčka není určena:

 • Lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, kteří hledají jen mikro půjčku na pár dní
 • Lidem, kteří chtějí půjčit výhradně od banky
 • Lidem, kteří by půjčku neměli z čeho splácet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč