Často kladené otázky Amigoz

Amigoz

Recenze Amigoz

 • Nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 45 000 Kč maximálně na rok
 • Vyřízení úvěru probíhá pouze přes internet, součástí je ověření účtu
 • První půjčku mohou noví klienti získat zcela zdarma

Často kladené otázky Amigoz

Otázka Odpověď
Kde si můžu žádost o tento úvěr podat? Žádost o poskytnutí nebankovní půjčky Amigoz si lze podat online přes internetové stránky www.amigoz.cz. Jiné možnosti sjednání úvěru (osobně nebo telefonicky) bohužel možné nejsou.
Jaké doklady si mám k vyplnění žádosti připravit? K vyplnění formuláře budete potřebovat číslo vašeho občanského průkazu nebo cestovního pasu, kromě tohoto čísla je třeba vyplnit také platnost daného osobního dokladu.
Kolik u půjčky Amigoz dělají úroky a roční procentní sazba nákladů? Úrokové sazba i RPSN jsou uvedeny v úvěrové kalkulačce na webu Amigoz půjčky – stačí si jen nastavit výši půjčky a splatnost. Nejnižší úrok je 63,30 % ročně a RPSN 86,91 % u půjčky 45 000 Kč se splatností na 12 měsíců.
Jaká je maximální doba, na kterou si můžu splácení úvěru rozložit? Maximum je 12 měsíců, delší než roční úvěry u této společnosti nabízeny nejsou. Pouze u splátkového kalendáře lze splácet až dokonce dva roky, ale to už se půjčka hodně prodraží.
Co musím splnit pro to, abych získal první půjčku úplně zadarmo? Musíte si zažádat maximálně o 8 000 Kč, splatnost úvěru musí být nanejvýš na jeden měsíc, peníze musíte uhradit včas a musí se jednat o vaši první půjčku u tohoto poskytovatele. Jinak první půjčka zdarma jiné podmínky nemá, při opakovaných půjčkách už se pak samozřejmě poplatky a úroky účtují.
Už jsem v důchodě – mám šanci, že tuto půjčku dostanu? Určitě ano, nicméně je zde poměrně nízká věkové hranice – půjčka Amigoz je poskytována pouze lidem do věku 63 let. Starší osoby už tento úvěr získat nemohou.
Můžu si peníze nechat poslat na účet manžela? Vlastní účet u banky totiž nemám. Bohužel to možné není. Jednou z hlavních podmínek pro schválení žádosti o půjčku je, aby měl klient vlastní účet, psaný na vlastní jméno. Nechat si vyplatit půjčku Amigoz na třetí osobu nejde.
Dá se tato půjčka splatit i předčasně, nebo je nutné dodržet splátky podle smlouvy? Ano, je to možné – musíte si o to ale předem požádat prostřednictvím mailu, následně vám přijde zpráva, ve které budete mít informaci o tom, jakou přesnou částku je třeba uhradit.
Je možné požádat si o prodloužení splatnosti úvěru? Pokud ano, o jak dlouhou dobu? Ano, jestliže budete potřebovat, můžete si splatnost půjčky nechat za poplatek prodloužit. Odklad splátky lze provést o 5, 15 nebo 30 dní, další variantou je pak splátkový kalendář (až na dva roky).
Proč bych se měl ze všech úvěrů rozhodnout zrovna pro Amigoz půjčku? Tento nový nebankovní úvěr má mnoho výhod, k těm hlavním patří mimo jiné první půjčka zdarma až do 8 000 Kč, velmi snadné vyřízení úvěru z domova přes internet, možnost odkladu splátek nebo sestavení splátkového kalendáře a v neposlední řadě i individuální přístup ke každému klientovi.

Půjčka je určena:

 • Žadatelům starší 21 let a naopak mladším 63 let
 • Lidem s českým občanstvím
 • Těm, co mají trvalý příjem ze zaměstnání nebo podnikání
 • Lidem bez dluhů, exekucí nebo insolvence

Půjčka není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 21 a seniorům, jimž už bylo více než 63 let
 • Cizincům, kteří nemají občanství České republiky
 • Nezaměstnaným nebo lidem, na něž byla uvalena exekuce či insolvence
 • Těm, kteří nemají vlastní bankovní účet vedený na své jméno

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč