Často kladené otázky Aktivafin půjčky

Aktivafin půjčky

Recenze Aktivafin půjčky

 • Krátkodobé i dlouhodobé úvěry se zástavou nemovitosti
 • Splácení půjčky si můžete rozložit až na dobu 20 let
 • Rychlé vyřízení žádosti o půjčku
 • Úvěry jsou vhodné o pro osoby se záznamem v registru dlužníků

Často kladené otázky Aktivafin půjčky

Otázka Odpověď
Jak vysokou půjčku mohu od Aktivafin dostat? V případě varianty dlouhodobého úvěru s pravidelným měsíčním splácením si můžete půjčit až 1 000 000 Kč.
Jak dlouho mohu půjčku splácet? Délku splácení úvěru si můžete sami nastavit podle vašich potřeb a možností – u dlouhodobé půjčky si lze její splácení rozložit až na dobu dvaceti let.
Jakou formou si lze o úvěr požádat? O půjčku si můžete požádat třemi způsoby. První možností je vyplnění jednoduchého online formuláře na webových stránkách společnosti Aktivafin, druhou variantou je e-mailová žádost a poslední možností je žádost po telefonu.
Mohu půjčku dostat, i když mám zápis v registru dlužníků? Ano, Aktivafin půjčky poskytuje i lidem, kteří už mají záznam v registru dlužníků. Ten není překážkou k tomu, aby mohla být půjčka poskytnuta, rozhodující je to, abyste bylo schopni úvěr řádně a včas splatit.
Mohu půjčku dostat, aniž bych musel zastavovat nemovitost? Bohužel, to možné není. Aktivafin půjčky jsou poskytovány výhradně na základě ručení nemovitostí, takže pokud žádnou nemáte, nemůže vám být žádost o úvěr schválena.
Platí se za poskytnutí úvěru nějaký poplatek? Ano, za poskytnutí půjčky je účtován poplatek – např. pokud si vezmete úvěr ve výši 150 000 Kč s dobou splatnosti 5 let, poplatek za vyřízení půjčky bude činit 10 000 Kč.
Budu muset k vyřízení mé žádosti jet na pobočku firmy, nebo si lze vše vyřídit z domova? Nikam jezdit nemusíte, vše si vyřídíte v klidu z pohodlí vašeho domova. Žádost si můžete podat online nebo telefonicky a v případě kladného posouzení žádosti vám budou veškeré smluvní dokumenty doručeny až k vám domů.
Je možné úvěr splatit předčasně? Hrozí mi za to nějaká pokuta? Ano, je to možné – např. u dlouhodobého úvěru máte možnost jej kdykoliv splatit celý předčasně a navíc bezúročně – při předčasném uhrazení půjčky tak vracíte pouze zůstatek jistiny spolu s poplatkem.
Jaký je rozdíl mezi krátkodobým a dlouhodobým úvěrem Aktivafin? Krátkodobý úvěr je poskytován maximálně na dobu šesti měsíců a poté musíte uhradit naráz celou částku. Oproti tomu dlouhodobý úvěr se splácí formou pravidelných měsíčních splátek a rozložit si je lze až na dobu dvaceti let.
Proč bych si měl o půjčku zažádat právě u společnosti Aktivafin? Úvěry Aktivafin jsou ideální zejména pro ty, kteří mohou ručit nemovitostí, ale zároveň nemají možnost získat úvěr od banky. Aktivafin půjčuje i lidem se záznamem v registru dlužníků, oproti jiným nebankovním společnostem má ale nižší úrokové sazby a nižší RPSN.

Časté překlepy

aktivafyn, aktiva fin

Půjčka je určena:

 • Lidem, kteří potřebují půjčit peníze, a banka jejich žádost zamítne
 • Zájemcům o úvěr, kteří už mají záznam v registru dlužníků
 • Těm, kteří potřebují půjčit co nejrychleji a za výhodných podmínek
 • Osobám starším 18 let, které budou schopni úvěr bez problémů splácet

Půjčka není určena:

 • Zájemcům o půjčku, kteří nemohou ručit nemovitostí
 • Lidem, kteří potřebují jen mikropůjčku na pár dní
 • Žadatelům, kterým ještě nebylo 18 let
 • Těm, kteří by případný úvěr nebyli schopni řádně splatit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč