Často kladené otázky Airbank půjčka

Airbank půjčka

Recenze Airbank půjčka

 • Úvěr od 5 000 Kč až do 900 000 Kč
 • Dlouhá doba splatnosti až na 92 měsíců
 • Jednoduché vyřízení půjčky online
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky
 • Odměny za včasné splácení úvěru

Často kladené otázky Airbank půjčka

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu dostat? Půjčit si můžete od 5 000 Kč až do 900 000 Kč – konkrétní výše půjčky, kterou můžete dostat, závisí také na vaší schopnosti půjčku splácet.
Na jak dlouhou dobu si lze rozložit splácení půjčky? Půjčka se splácí formou pravidelných měsíčních splátek a splácení si lze rozložit na dobu šesti měsíců až téměř osmi let – v závislosti na tom, jak vysoký úvěr si berete,
Jaké doklady budu k vyřízení půjčky potřebovat? K vyřízení úvěru budete potřebovat dva platné doklady totožnosti – pokud máte české občanství tak občanský průkaz + ještě jeden doklad (např. cestovní pas, rodný list atd.). V případě že jste cizinec s trvalým pobytem v ČR, tak musíte předložit dva z těchto dokladů – povolení k pobytu, cestovní pas, řidičský průkaz nebo národní doklad totožnosti (jen u občanů EU). Osoby, které si žádají o úvěr vyšší než je 300 000 Kč a zároveň jsou ženaté (vdané), musí ještě navíc předložit doklad o společném jmění manželů, který podepíše manžel (manželka).
Jaká potvrzení o příjmu musím doložit, když jsem zaměstnanec? Pokud jste zaměstnanec, budete potřebovat buď aktuální potvrzení o vašem příjmu nebo aktuální výpis z vašeho bankovního účtu za poslední tři měsíce (musí v něm být uvedena výše výplaty a zaměstnavatel).
Jaká potvrzení o příjmu musím doložit, když jsem podnikatel? Jako OSVČ budete u půjček do 50 000 Kč potřebovat aktuální daňové přiznání. U vyšších půjček pak musíte ještě navíc doložit potvrzení o bezdlužnosti od Finančního úřadu.
Jaké jsou poplatky za vyřízení půjčky a za vedení účtu? Nulové. Za poskytnutí úvěru a stejně tak za vedení účtu nezaplatíte ani korunu. Poplatky nejsou účtovány ani za mimořádné splátky a ani za předčasné splacení celé půjčky.
Co musím přesně splňovat, abych dostal odměnu za včasné splácení? Abyste mohli získat odměnu (kterou je nižší úroková sazba pouhých 9,9%) musíte splňovat jedinou podmínku – nedlužit na splátkách půjčky více než 100 Kč déle než 5 dnů.
V čem je Air Bank půjčka lepší než úvěry konkurenčních bank? Air Bank půjčka je lepší a výhodnější v mnoha ohledech – např. díky nulovým poplatkům za sjednání půjčky a vedení účtu, díky výhodným úrokovým sazbám a odměnám za včasné splácení nebo díky přehlednému internetovému bankovnictví.
Proč bych si měl k Air bank nechat převést půjčku z jiné banky? Hlavní výhodou převedení půjčky k Air Bank je úspora – můžete tak splácet menší částku než doposud a kratší dobu. Navíc si můžete parametry půjčky upravit podle vašich potřeb.

Časté překlepy

air bank půjčka,půjčka air bank,airbanka,air banka

Půjčka je určena:

 • Pro osoby starší 18 let, kteří si chtějí půjčit od banky s co nejlepšími podmínkami
 • Pro ty, kteří chtějí výhodný úvěr s nízkou úrokovou sazbou
 • Pro ty, kteří potřebují vyšší půjčku s delší dobou splatnosti
 • Pro ty, kteří chtějí půjčku bez zbytečných poplatků

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let
 • Pro ty, kteří nemají žádné příjmy a nebyli by tak schopni úvěr splácet
 • Pro ty, kteří potřebují jen mikropůjčku do 5 000 Kč
 • Pro ty, kteří nechtějí mít u Air Bank běžný účet

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč