Často kladené otázky Aasa půjčka

Aasa půjčka

Recenze Aasa půjčka

 • Rychlé půjčky až do 50 000 Kč
 • Variabilní doba splatnosti Bez ručitele a bez zástavy
 • Předčasné splacení bez poplatku
 • Rychlé vyplacení peněz na účet

Často kladené otázky Aasa půjčka

Otázka Odpověď
Kolik peněz si u vás mohu půjčit? Minimální výše půjčky Aasa je stanovena na 10 000 Kč a maximum, které si můžete půjčit je 50 000 Kč. Půjčit si můžete jakoukoliv částku v tomto rozmezí, s tím, že její přesnou výši si při žádosti sami zvolíte. Vyšší úvěry než 50 000 ani nižší než 10 000 v současné době nejsou poskytovány.
Jak je to u půjčky Aasa s dobou jejího splácení? Co se týká doby splácení, tak tu si můžete sami zvolit při podání žádosti o úvěr. Minimální doba je 6 měsíců a maximální doba, ve které je nutno půjčku splatit je stanovena na 24 měsíců. Stejně jako požadovanou částku, i dobu splácení si můžete jednoduše nastavit na webových stránkách.
Mohu případně splatit půjčku i předčasně bez dalších sankcí? Ano, samozřejmě můžete. Pokud se rozhodnete splatit půjčku předčasně, můžete tak učinit, aniž by vám byly naúčtovány jakékoliv další poplatky. Na rozdíl od celé řady konkurenčních poskytovatelů si za předčasné splacení úvěru nikdy žádný poplatek neúčtujeme.
Jak dlouho bude trvat, než se dozvím, zda půjčku dostanu? Rozhodnutí o schválení půjčky netrvá dlouho, po podání vaší žádosti dostanete předběžné rozhodnutí obvykle ještě v ten samý den, kdy byla žádost odeslána. Veškeré žádosti o půjčku jsou přijímány nonstop, 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Zpracování pak probíhá v průběhu pracovní doby.
Za jak dlouhou dobu od podání žádosti budu mít peníze na účtu? Pokud vaše žádost o úvěr bude schválena, peníze na účtu můžete čekat nejdéle do tří pracovních dní od data podání žádosti. Konkrétní doba se může v různých případech mírně lišit, nicméně většina žádostí bývá zpracována opravdu rychle.
Mohu dostat půjčku, i když je mi 71 let? Bohužel to není možné. Jednou z hlavních podmínek u půjčky Aasa je věk žadatele, který nesmí přesáhnout 70 let. Pokud je vám tedy více než 70, bohužel vám úvěr nemůžeme poskytnout.
Je půjčka Aasa vhodná i pro nezaměstnané žadatele? Nezaměstnaným žadatelům a osobám bez stálého příjmu není žádost o půjčku schválena. Mezi základní podmínky patří to, že žadatel o úvěr musí mít trvalý příjem – nezaměstnaní tak půjčku dostat nemohou.
Jaké jsou u této půjčky úroky a RPSN? Úroková sazba je u půjčka Aasa pevně daná a její výše je rovných 19 procent. Roční procentní sazba nákladů (RPSN) pak závisí na konkrétní výši půjčky a na době jejího splácení. Pokud si např. půjčíte 40 000 Kč s dobou splatnosti 24 měsíců, roční procentní sazba nákladů bude 35,80 % p.a.
Jsou s poskytnutím úvěru spojeny i nějaké další poplatky? S poskytnutím půjčky jsou spojeny pouze dva poplatky, které jsou uvedeny v sazebníku – prvním z nich je poplatek za poskytnutí úvěru, jenž činí 1 900 Kč a druhým je pak administrativní poplatek ve výši 150 Kč za každý měsíc trvání smlouvy. Kromě nich ještě sazebník uvádí sankční poplatky, které jsou účtovány v případě neuhrazení měsíční splátky (např. poplatek ze odeslání upomínky, upozornění na možnost ukončení smlouvy nebo poplatek za ukončení smlouvy). I proto je důležité hradit splátky úvěru včas, abyste nemuseli zbytečně platit poplatky navíc.
Budu mít větší šanci na získání půjčky, když budu mít ručitele ? Bohužel ne. U půjčky Aasa není vyžadováno žádné ručení a na posouzení vaší žádosti by tak ručitel neměl žádný vliv. Důležité je nebýt v registru dlužníků a mít stálý příjem, možnost ručení nehraje žádnou roli.

Časté překlepy

asa, asa půjčka

Půjčka je určena:

 • Pro všechny, kteří hledají výhodnou nebankovní půjčku za nejlepších podmínek
 • Pro ty, kteří potřebují půjčku, ale nechtějí dávat zástavu a nemají ručitele
 • Pro žadatele, kteří nemají záznam v registru dlužníků a mají stálý příjem
 • Pro osoby od 20 do 70 let, kteří mají trvalý pobyt na území ČR

Půjčka není určena:

 • Pro ty, kteří již mají záznam v rejstříku dlužníků
 • Pro žadatele, kteří chtějí půjčit jen pár tisíc nebo naopak více než 50 000
 • Pro ty, kteří nemají stabilní příjem
 • Pro žadatele, kterým ještě nebylo 20, nebo je jim více než 70 let

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč