Často kladené otázky AAAKapital.cz

AAAKapital.cz

Recenze AAAKapital.cz

 • Nebankovní půjčka pro zaměstnance, důchodce nebo matky na mateřské dovolené
 • Půjčit si lze od 10 000 Kč do 250 000 Kč na 12 až 48 měsíců
 • Pokud budete splácet vždy včas, můžete dostat zpátky až 25 000 Kč

Často kladené otázky AAAKapital.cz

Otázka Odpověď
Jak vysoký úvěr mohu získat? Můžete dostat půjčku od 10 000 Kč až do 250 000 Kč, pokud jste zaměstnanec, důchodce, nebo jste na mateřské dovolené.
Jak dlouhou dobu se dá tato půjčka splácet? Doba splatnosti úvěru je od 12 do 48 měsíců.
Jak dlouho trvá vyřízení žádosti o úvěr? Vyřízení je obvykle velmi rychlé a žádosti se posuzují hned po odeslání. Pokud bude vaše žádost o půjčku schválena, budou vám peníze převedeny na účet nejpozději do druhého dne.
Jaké doklady budu potřebovat k vyřízení žádosti? K vyřízení úvěru je nutné mít platný občanský průkaz, dále pak potvrzení o příjmech, případně důchodový výměr (případně ústřižek složenky) nebo výměr rodičovského příspěvku. Dále budete potřebovat výpis z vašeho bankovního účtu.
Je tato půjčka určená i podnikatelům nebo firmám? Ano, AAA Kapital nabízí i speciální podnikatelské půjčky, které jsou určené pro OSVČ a pro firmy. Maximální výše tohoto úvěru je 150 000 Kč.
Mohu získat půjčku i se záznamem v registrech dlužníků? Ano, půjčka vhodná i pro ty, kteří mají záznam v registru SOLUS nebo jiných českých registrech dlužníků.
Je půjčka vhodná i pro důchodce a seniory? Ano, nabídka je určená i důchodcům, pro její vyřízení musejí doložit důchodový výměr nebo ústřižek složenky od důchodu.
Platí se u této firmy nějaké poplatky předem? Ne, u této půjčky se nikdy neúčtují žádné poplatky předem. Nemusíte se tak bát, že byste přišli o vaše peníze – půjčka je naprosto bezpečná a žádné riziko vám nehrozí.
Bývá u tohoto úvěru vyžadování nějaké zajištění (ručitelem nebo nemovitostí)? Ne, stačí pouze doložit vaše příjmy a výpis z bankovního účtu. Žádného ručitele potřebovat nebudete, stejně tak se nepožaduje ani zástava nemovitosti.
Proč bych si měl vzít půjčku zrovna od AAA Kapital? Výhodou půjček od AAA Kapital je vyšší šance na schválení půjčky, dostupnost i pro rizikové klienty (např. ty, jenž mají záznam v registru SOLUS), rychlé vyřízení žádostí a rychlá výplata na účet. Půjčka je bezpečná, sjednat si ji můžete přes internet z pohodlí domova a její splácení lze rozložit až na čtyři roky.

Časté překlepy

aaa capital

Půjčka je určena:

 • Osobám starším 18 let, které mají zájem o nebankovní úvěr
 • Zzaměstnancům, podnikatelům, důchodcům nebo maminkám na mateřské
 • Lidem, kteří mají záznam v registru dlužníků a nemohou si půjčit od banky
 • Těm, jenž hledají rychlou a dostupnou půjčku bez zbytečných poplatků

Půjčka není určena:

 • Zájemcům o úvěr, kterým ještě nebylo 18 let
 • Žadatelům, kteří nemají žádný doložitelný příjem
 • Těm, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty
 • Těm, jenž potřebují vysoký úvěr nad 250 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč