Často kladené otázky 8000 bezúročně

8000 bezúročně

Recenze 8000 bezúročně

 • Nebankovní půjčky až do 8 000 Kč s výhodnými podmínkami
 • Půjčku můžete získat i zcela zdarma, tedy bez úroků a bez poplatků
 • Nemusejí se dokládat příjmy, šance na schválení je velmi vysoká – až 95 %
 • Nabídka bezúročné půjčky se vztahuje jen na ty, kteří ještě nikdy nečerpali půjčku Zaplo

Často kladené otázky 8000 bezúročně

Otázka Odpověď
Kolik si mohu půjčit – jaká je minimální a maximální výše úvěru? Minimální výše půjčky je stanovena na 1 000 Kč, naopak maximální částka může být až 8 000 Kč.
Kdy nejpozději budu muset peníze vrátit? Dobu splatnosti si můžete nastavit sami s přesností na jeden den a to v rozmezí od jednoho do 30 dní. Delší půjčky nejsou možné, jde ale požádat o prodloužení splatnosti.
Dá se tento úvěr sjednat i jiným způsobem než přes internet? Bohužel ne, tato půjčka se vyřizuje pouze prostřednictvím internetové žádosti.
Co musím splňovat, abych dostal 8 000 Kč a s nulovým úrokem? Pro získání bezúročné půjčky musíte být novým klientem, který ještě doposud neměl žádnou půjčku od společnosti Zaplo Finance – v opačném případě byste dostali jinou nabídku na úvěr, už by to ale nebylo 8 000 Kč bezúročně.
Pokud už jsem u Zaplo.cz půjčku měl, nedostanu tak žádnou nabídku? Nabídku dostanete, může to ale být na nižší částku, nebo na půjčku s úroky či poplatky.
Budu nějak muset prokazovat, jaké mám příjmy? Ne, u této půjčky se příjmy nijak dokládat nemusejí.
Dá se o tuto půjčku požádat i telefonicky? Nebo osobně na vaší pobočce? Ne, půjčka 8000 Kč bezúročně se sjednává pouze přes webové stránky. Není na tom ale nic složitého, vyplnit formulář se žádostí vám zabere maximálně pár minut.
Proč je zde tak vysoká šance na schválení půjčky? Je to díky tomu, že nejde o klasickou půjčku od jedné úvěrové společnosti, ale stránky agregují více nabídek od různých poskytovatelů. Každému zájemci tak vybírá ideální úvěrový produkt od různých nebankovních společností a šance, že alespoň u jedné z nich bude žádost schválena je tak velmi vysoká a dosahuje rekordních 95 procent.
Nejde náhodou o nějaký podvod? Mám obavy, abych místo půjčky naopak nepřišel o peníze. Toho se rozhodně bát nemusíte, u této půjčky nikdy neplatíte nic předem a ani nemusíte volat na žádná placená čísla. Žádný podvod zde nehrozí.
Proč bych si měl podat žádost zrovna na této stránce? Především díky vysoké šanci na schválení – 95% schvalovatelnost nemá žádný jiný nebankovní úvěr. Zde máte opravdu nejvyšší šanci a půjčka je tak ideální zejména pro ty, kteří už u jiných společností neuspěli.

Časté překlepy

80000bezurocne

Půjčka je určena:

 • Plnoletým zájemcům a výhodný nebankovní úvěr
 • Lidem, kteří potřebují půjčit jen pár tisíc a jen na krátkou dobu
 • Těm, kteří si nemohou nebo nechtějí půjčovat u žádné banky
 • Lidem s připojením na internet a s mobilním telefonem (bez nich žádost nelze podat)

Půjčka není určena:

 • Těm, kteří ještě nedosáhli 18 let věku
 • Zájemcům o vysoký úvěr, jenž by chtěli splácet několik let
 • Těm, co chtějí 8 000 Kč bez poplatků a úroků, ale u Zaplo.cz už si dříve půjčovali
 • Lidem zcela bez příjmů, kteří by tak půjčku neměli z čeho splatit

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč