Často kladené otázky Visa Gold Credit od UniCredit Bank

Visa Gold Credit od UniCredit Bank

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta od UniCredit Bank s úvěrovým limitem až do 500 000 Kč
 • Bezúročné období u karty je maximálně 45 dní
 • Měsíční úroková sazba činí jen 1,58 %

Často kladené otázky Visa Gold Credit od UniCredit Bank

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto kreditní kartu zažádat? Žádost si můžete vyplnit na webu UniCredit Bank s tím, že následně vás bude kontaktovat pracovník banky, aby si s vámi domluvil termín schůzky. Druhou možností je rovnou zajít do libovolné pobočky této banky a o kartu si požádat přímo na místě.
Musím mít u UniCredit Bank založený běžný účet, abych mohl tuto kartu získat? Ne, velkou výhodou je, že jej mít nemusíte a karta je dostupná nejen pro klienty UniCredit Bank, ale i ostatních českých bankovních ústavů.
Jak vysoký je u karty Visa Gold Credit její úvěrový limit? Úvěrový limit u této kreditní karty je vysoký, pohybuje se od 50 000 Kč až do 500 000 Kč, vždy bez nutnosti jakéhokoli zajištění.
Jak dlouhá je zde maximální délka bezúročného období? Maximální doba bezúročného období u kreditní karty Visa Gold Credit je 45 dní.
Jaké jsou podmínky pro výběr z bankomatů? Kolik mě bude jeden výběr stát? Podmínky jsou u všech bankomatů shodné – je jedno, zda vybíráte v Česku nebo zahraničí, zda se jedná o bankomat skupiny UniCredit nebo kterékoli jiné banky. Vždy je poplatek 49 Kč + jedno procento z vybírané částky.
Lze si hotovost z karty vybrat i jinak než z bankomatu? Ano, jsou zde ještě dvě možnosti. Tou první je klasický cashback (peníze si necháte vyplatit u pokladny v obchodě), druhou variantou je pak tzv. Cash Advance – výběr hotovosti na pobočce banky.
O jaký typ karty se jedná? Dá se s ní platit bezkontaktně? Jedná se o mezinárodní embosovanou kreditní kartu, která je opatřená čipem. Platit s ní můžete i bezhotovostně, pokud jde o částku do 500 Kč, tak ani nemusíte zadávat PIN kód.
Můžu si ke kartě sjednat ještě jednu další, dodatkovou kartu? Ano, dodatkovou kartu si k Visa Gold Credit sjednat můžete a co je zajímavé – jejím držitelem může být osoba starší 15 let.
Mám nějakou šanci, že kartu dostanu, když mám záznam v SOLUSu? Žádné exekuce nemám, příjem mám dostatečně vysoký. Bohužel to není možné – jednou z podmínek, které je nutné splnit, je žádný negativní záznam v úvěrových registrech.
Komu se kreditní karta Visa Gold Credit nejvíce vyplatí? Karta je vhodná zejména pro náročnější klienty, kteří chtějí vyšší úvěrový limit a vyšší limit pro výběry hotovosti. Je zajímavá i pro klienty všech ostatních bank, protože u ní není povinnost mít běžný účet u UniCredit Bank.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem starším 18 let s pravidelným a doložitelným příjmem
 • Občanům ČR, případně cizincům, kteří zde mají povolení k pobytu
 • Zájemcům o finanční rezervu na nákupy doma i v zahraničí
 • Těm, jež chtějí kreditku s nadstandardními limity a nechtějí se omezovat

Kreditní karta není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemohou doložit svůj měsíční příjem
 • Cizincům, kteří v Česku nemají vyřízeno povolení k pobytu
 • Lidem, kterým stačí pouze základní kreditka s nižšími limity
 • Těm, kteří mají záznam v registru dlužníků, jsou v platební neschopnosti atd.

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč