Často kladené otázky O2 RB karta

O2 RB karta

Recenze kreditní karty

 • Speciální kreditní karta od Raiffeisenbank ve spolupráci s O2
 • Nabízí zajímavé slevy na vyúčtování služeb od operátora O2
 • Fnanční limit karty je až 500 000 Kč, bezúročné období až 55 dní

Často kladené otázky O2 RB karta

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu o kartu zažádat? Sjednat kartu si lze velmi snadno přímo na webové stránce Raiffeisenbank, kde je k dispozici online formulář. Další možností (pokud si např. s jeho vyplněním nevíte rady nebo si nejste jistí, kterou kreditku z nabídky RB chcete) je vyplnit pouze formulář s kontaktními údaji a bankéř se vám následně sám ozve a poradí vám. Alternativní možností je pak i návštěva kamenné pobočky banky.
Jsou pro získání karty nějaké speciální požadavky? Kromě toho, že kartu mohou získat pouze zájemci, kteří mají pravidelný měsíční příjem minimálně 12 000 Kč čistého zde žádné specifické nebo neobvyklé požadavky nejsou. Jedná se pouze o standardní podmínky typu plnoletost, bezdlužnost, občanství či trvalý pobyt v ČR apod.
Kolik zde činí maximální finanční limit? U kreditní O2 RB karty je její maximální finanční limit stanoven na 500 000 Kč.
Jak dlouhé je u O2 RB karty bezúročné období? Maximální délka bezúročného období je u této kreditní karty nastavena na 55 dní.
Platí se za měsíční správu karty nějaký poplatek? Ano, u této karty činí poplatek za její měsíční správu 89 Kč.
Jaké jsou u této kreditky úrokové sazby? Úroky jsou zde stejné jako u všech ostatních kreditních karet od Raiffeisenbank (s výjimkou karty GOLD). Kompletní aktuální sazebník úroků si můžete stáhnout přímo na produktové stránce O2 RB karty.
Je možné si ke kartě sjednat i nějaké pojištění? Velkou výhodou této kreditky je, že už přímo v její ceně máte balíček pojištění KOMFORT LIGHT. Nemusíte si tak za další pojistku připlácet.
Jsou kromě slevy u O2 u této karty i nějaké jiné slevové programy? Ano, kromě výrazné slevy na služby od O2 vám tato kreditní karta umožní čerpat i slevy z programu RB PREMIUM CLUB. Další výhodou je možnost vstupu do vybraných letištních salonků díky programu Priceless Prague.
Chtěla bych si pořídit ještě dodatkovou kartu pro manžela. Je to možné? Ano, nejen že je to možné, ale dodatkovou kartu získáte dokonce úplně zdarma.
Komu se tato kreditní karta nejvíce vyplatí? Jak už vyplývá přímo ze samotného názvu karty, je výhodná zejména pro klienty operátora O2, kterým přináší až 40% slevu na vyúčtování jejich služeb. Kromě toho má ale karta i řadu dalších benefitů, díky nimž rozhodně stojí za to o ní uvažovat – ať už jde o slevy u vybraných obchodů nebo jiné výhody.

Kreditní karta je určena:

 • Plnoletým osobám, které mají zájem o finanční rezervu na nákupy
 • Těm, jenž mají smlouvu u operátora O2 a využijí tak vysokou slevu
 • Všem, jenž mají příjem alespoň 12 000 čistého měsíčně a nejsou zadlužení
 • Lidem, kteří chtějí kreditní kartu s dalšími atraktivními benefity

Kreditní karta není určena:

 • Osobám mladším 18 let nebo lidem, kteří nemají občanství ČR ani trvalý pobyt v ČR
 • Zájemcům, jejichž čistý měsíční plat nedosahuje ani 12 000 Kč
 • Lidem s exekucí, záznamem v registru SOLUS nebo v platební neschopnosti
 • Těm, kteří nestojí o žádný úvěrový produkt nebo jim stačí obyčejná, základní kreditní karta

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč