Často kladené otázky Myunicard karta

Myunicard karta

Recenze kreditní karty

 • Předplacená platební karta
 • Karta je bezkontaktní
 • S kartou lze platit i v zahraničí, po plné identifikaci můžete i vybírat z bankomatů

Často kladené otázky Myunicard karta

Otázka Odpověď
Kde si mohu kartu MYUNICARD koupit? Osobně si ji můžete zakoupit na pobočkách České pošty, druhou možností je pak nákup přes webové stránky http://www.mobile2card.eu/ - na nich si jen vyplníte stručný formulář, kartu pak můžete uhradit třemi způsoby – bankovním převodem, platební kartou a nebo na dobírku. V posledním jmenovaném případě se ale k ceně 120 Kč ještě připočítává poplatek 60 Kč za dobírku.
Mohu kartu dát i svým dětem, nebo je nějaké věkové omezení? Ano, můžete, žádné věkové omezení zde není, záleží tak čistě na Vašem rozhodnutí, jestli Vašim dětem umožníte kartu používat, nebo ne. Nicméně nákup karty jako takový mohou provést pouze osoby starší 18 let.
Může kartu používat třeba i několik lidí, nebo musí mít pouze jednoho držitele? Ano, může. Předplacenou kartu MYUNICARD můžete klidně používat jako rodinnou kartu a sdílet ji i s ostatními lidmi.
Karta mi právě přišla, jak si ji mám aktivovat? Aktivace se provádí prostřednictvím SMS zprávy a není to nic těžkého – stačí jen poslat esemesku ve tvaru A 10místné identifikační číslo a zprávu odeslat na číslo 790 542 175. Hned poté Vám přijde SMS s úvodním PINem, ten si pak ale musíte změnit v bankomatu ČSOB nebo Ery.
Dají se z karty vybírat peníze i v zahraničních bankomatech? Ano, to samozřejmě není problém, poplatek v takovém případě činí 10 Kč + 2,5 % z vybrané částky.
Ve kterých e-shopech mohu s touto předplacenou kartou platit? Můžete s ní platit úplně všude doma i ve světě, kde přijímají platební karty MasterCard.
Dá se ke kartě stáhnout i nějaká aplikace, kde bych si mohl kartu spravovat? Aplikace bohužel ne, ale kartu si můžete kontrolovat a spravovat přes internetové stránky https://www.anonymnikarta.cz/mobile2card. V rámci tohoto portálu můžete kartu nejen dobíjet, ale i kontrolovat její zůstatek, jednotlivé transakce atd.
Jaké mám limity, když chci kartu používat anonymně? V tomto případě pro Vás platí maximálně střední limit – tzn. dobíjení max. 60 000 Kč za rok, výběry za bankomatů jenom v Česku a celkově lze z bankomatů vybrat pouze 25 000 Kč za jeden rok.
Která společnost stojí za touto platební kartou? Za kartou MYUNICARD stojí ČSOB, jedna z největších a nejvýznamnějších finančních institucí v ČR. Kromě MYUNICARD provozuje i několik dalších podobných dobíjecích karet.
Jaké jsou hlavní výhody karty MYUNICARD ve srovnání s konkurencí? Výhodou je mimo jiné např. možnost nákupu karty na pobočkách pošty, možnost placení i výběru peněz v ČR i zahraničí nebo možnost objednat i zaplatit si kartu esemeskou z mobilu. Naopak mínusem jsou poplatky za dobíjení karty.

Kreditní karta je určena:

 • Předplacená platební karty MYUNICARD je určená:
 • Lidem, kteří chtějí novou platební kartu, která je bezpečná a lze s ní platit i v zahraničí
 • Dětem, které se tak mohou naučit zacházet s penězi a dostávat takto kapesné od rodičů
 • Lidem s exekucí na účtu, kteří díky kartě mohou nakupovat i v zahraničních e-shopech
 • Těm, kteří mají strach zadávat na internetu údaje z bankovní platební karty

Kreditní karta není určena:

 • Předplacená platební karta MYUNICARD není určená:
 • Těm, jenž si chtějí na kartu nechat posílat každý měsíc výplatu
 • Lidem, kteří vyžadují kartu zcela bez poplatků
 • Lidem mladším 18 let, kteří by si chtěli kartu objednat sami (koupit si ji mohou jen plnoletí)
 • Těm, kteří chtějí hodně často vybírat z bankomatu (karta by se jim nevyplatila)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč