Často kladené otázky mKreditka e-Shop

mKreditka e-Shop

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta od mBank se zajímavými benefity (zejména pro ty, co hodně nakupují online)
 • Roční úroková sazba je 23,80 %, bezúročné období maximálně 54 dní
 • Měsíční poplatek za vedení karty je 39 Kč, při útratě alespoň 1 000 Kč se poplatek neúčtuje

Často kladené otázky mKreditka e-Shop

Otázka Odpověď
Musím už být klientem mBank, abych si o kartu mohl požádat? Nemusíte, o kreditní kartu mKreditka e-Shop si mohou zažádat nejen stávající klienti banky, ale i ti, kteří u ní ještě žádný produkt sjednaný nemají.
Je možné si kartu sjednat i přímo v bance, nebo to jde pouze přes internet? Můžete klidně zajít přímo do banky a vše si vyřídit tam, další možností je pak zavolat na linku 222 111 999. Internetové sjednání je pouze jednou z variant, jak si o kartu zažádat.
Jak je to s měsíčním poplatkem za vedení karty mKreditka e-Shop? Pravidelný měsíční poplatek za vedení této kreditní karty je 39 Kč s tím, že první tři měsíce se vám nepočítá. Účtuje se až od čtvrtého měsíce, nicméně pokud během měsíce kartou utratíte alespoň 1 000 Kč, je vedení v daném měsíci bez poplatku.
Jak dlouhé je bezúročné období? A kolik je u této karty její maximální limit? Maximální doba bezúročného období je 54 dní (stejně jako u dalších dvou kreditních karet od mBank), výše maximálního úvěrového limitu je u karty mKreditka e-Shop 150 000 Kč. Kolik budu muset každý měsíc minimálně splácet?Minimum jsou 3 % z čerpané sumy, vždycky ale minimálně 50 Kč – stejně jako u ostatních kreditek mBank.
Kolik stojí výběr z bankomatu? Je v zahraničí tento poplatek vyšší? Poplatek za výběr hotovosti z bankomatu (libovolné banky) je stanoven na 1 % z vybírané částky, vždy ale minimálně 49 Kč. V zahraničí jsou podmínky úplně stejné, poplatek je shodný s bankomaty v ČR.
Dostanu ke kartě i nějaké pojištění? Dá se pak případně nějaké sjednat navíc? Ano, přímo součástí karty mKreditka e-Shop je pojištění zneužití karty. To máte zdarma, kromě něj si ale můžete vybrat z široké nabídky další druhů pojištění, které mBank nabízí.
U jakých konkrétních obchodníků získám s touto kartou slevu? Jedná se o obchodníky zapojené do programu Priceless Specials, jejich kompletní a aktuální seznam tak naleznete na stránce tohoto věrnostního programu.
Můžu si tuhle kreditku objednat, když je mi 17 let? Bohužel to nejde, stejně jako u jiných úvěrových produktů je zde minimální věková hranice 18 let.
Pro koho je mKreditka e-Shop výhodná, komu se vyplatí nejvíc? Tahle kreditní karta je zajímavá – a speciálně určená – zejména pro ty, jenž často nakupují na internetových obchodech – získají totiž 1% z nákupů na spořicí účet mSpoření. Výhodou oproti standardní kreditní kartě je i pojištění zneužití karty v ceně.

Kreditní karta je určena:

 • Jak stávajícím klientům mBank, tak i těm, kteří u ní ještě žádný produkt nemají
 • Plnoletým občanům, kteří mají zájem o výhodnou kreditku se zajímavými benefity
 • Těm, kteří rádi nakupují v internetových obchodech a využijí tak procento z nákupů zpět
 • Zájemcům o kreditní kartu od mBank, kteří chtějí větší výhody, než má karta Standard

Kreditní karta není určena:

 • LIdem, kteří zatím ještě nedosáhli plnoletosti
 • Těm, jež mají exekuce, jsou v platební neschopnosti nebo mají záznam v registru dlužníků
 • Lidem, kteří nenakupují na e-shopech a více by se jim vyplatila jiná karta od mBank
 • Všem, kteří nechtějí žádný úvěrový produkt a stačí jim pouze debetní karta

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč