Často kladené otázky Kreditní karta RB PREMIUM

Kreditní karta RB PREMIUM

Recenze kreditní karty

 • Prémiová kreditní karta pro klienty Raiffeisenbank
 • Karta je poskytována bezplatně k prémiovému nebo exkluzivnímu účtu od RB
 • Maximální finanční limit je do 500 000 Kč, bezúročné období až 55 dní

Často kladené otázky Kreditní karta RB PREMIUM

Otázka Odpověď
Kde si mohu o tuto kreditní kartu podat žádost? Žádost si můžete podat přímo na webových stránkách Raiffeisenbank, kde si lze kartu sjednat jednoduše online. Alternativně stačí, když jen na webu zanecháte svoje kontaktní údaje a pracovník banky se vám ozve a na vše, co vás bude zajímat, vám odpoví.
Musím splňovat nějaké speciální požadavky, abych kartu mohla získat? Ano, je zde jedna důležitá podmínka – tuto kreditku mohou získat pouze lidé, kteří mají měsíční příjem minimálně 12 000 Kč čistého. S nižším ji bohužel získat nelze.
Mohu kartu získat, i když mám záznam v registru dlužníků nebo exekuci? Ne, určitě ne. Jedná se o úvěrový produkt od banky, takže stejně jako byste za této situace nedostali bankovní půjčku, stejně tak nelze získat ani kreditní kartu.
Jak dlouhé je u této kreditky bezúročné období a jaký je maximální limit karty? Bezúročné období u karty RB PREMIUM trvá až 55 dní, maximální finanční limit je rovných 500 000 Kč.
Dá se touto kartou v obchodech platit bezkontaktně? Samozřejmě, kreditní karta je bezkontaktní, tak jak je to už dnes naprostým standardem.
Jaké jsou za kartu poplatky a jak je to s úrokovou sazbou? Záleží na tom, jaký běžný účet u Raiffeisenbank máte. V případě, že máte pouze základní účet, vyjde vás karta docela draze – na 199 Kč měsíčně. K exkluzivnímu i prémiovému účtu už je ale zdarma, žádný poplatek za správu se neúčtuje. Úrokové sazby jsou 23,99 % za bezhotovostní transakce, 29,99 % za hotovostní, 10,99 % - 19,99 % za automatický nákup na splátky, 6,99 % - 19,99 % za běžný nákup na splátky a 6,99 % - 18,99 % za hotovost na účet.
Kolik mě bude stát výběr hotovosti z bankomatu? Výběry z bankomatu jsou u této kreditní karty zcela zdarma, výjimkou je pouze cashback, kde činí poplatek za výběr 10 Kč.
Co patří k hlavním benefitům této prémiové karty? Výhod je spousta – mnohem vyšší týdenní limit transakcí než u běžných kreditek, lepší slevový program nebo vstupy zdarma do vybraných letištních salonků.
Kde najdu seznam obchodů, u nichž mám s kartou nárok na slevu? Kompletní seznam naleznete na stránkách programu VIP PREMIUM RB CLUB na adrese www.premiumrbclub.cz.
Pro koho se kreditní karta RB PREMIUM nejlépe hodí? Tato karta je optimální volbou pro náročnější a movitější klientelu, která využije bohatého slevového programu v řadě obchodů, restaurací apod. nebo lidem, kteří často létají a ocení tak možnost využít zdarma letištních salonků. Zároveň se hodí i pro ty, kteří potřebují vyšší finanční limit – ten je zde výrazně vyšší než u variant EASY a STYLE.

Kreditní karta je určena:

 • Osobám starším 18 let, které mají zájem o kreditní kartu s nadstandardními výhodami
 • Českým občanům nebo lidem, kteří mají v ČR povolení k trvalému pobytu
 • Pouze těm, kteří mají čistý měsíční příjem alespoň 12 000 Kč
 • Těm, jenž často létají po světě nebo těm, kteří ocení zajímavý slevový program do obchodů

Kreditní karta není určena:

 • Všem, kterým nebylo 18, nejsou svéprávní nebo nemají povolení k trvalému pobytu v ČR
 • Lidem, kteří mají příliš nízký pravidelný příjem (méně než 12 000 čistého za měsíc)
 • Těm, jenž nestojí o nadstandardní výhody a stačí jim pouze základní kreditka
 • Lidem v exekuci, platební neschopnosti, se záznamem v registru dlužníků apod.

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč