Často kladené otázky Kreditní karta Cofidis

Kreditní karta Cofidis

Recenze kreditní karty

  • Platební karta od úvěrové společnosti Cofidis
  • Můžete s ní platit v kamenných prodejnách i e-shopech

Často kladené otázky Kreditní karta Cofidis

Otázka Odpověď
Kde mohu tuto kreditní kartu získat? Kartu získáte spolu s půjčkou nebo nákupem na splátky u společnosti Cofidis, žádost si můžete podat jednoduše přes internet, případně i po telefonu.
Mohu kartu dostat, aniž bych měl sjednaný nějaký úvěr u společnosti Cofidis? Bohužel ne, kreditní karta je určená pouze k hotovostní půjčce Cofidis nebo k nákupům na splátky u stejné společnosti. Samostatně ji získat nejde.
Kde všude lze s kartou Cofidis platit? Prakticky všude, síť prodejních míst je nesmírně rozsáhlá. Karta patří do systému MasterCard, lze ji tak použít ve všech obchodech, restauracích, e-shopech a dalších místech, která jsou vybavena platebními terminály MasterCard.
Lze kartu používat i v zahraničních zemích? Ano, kartu můžete používat i v zahraničí a samozřejmě i pro internetové nákupy ze zahraničních obchodů. Její platnost je celosvětová.
Jak vysoké odměny mohou díky placení touto kartou získat? Konkrétní výše tzv. cashbacku je různá podle toho, o jakého partnera se jedná. Nejčastěji se jedná o odměnu ve výši kolem dvou až pěti procent z částky nákupu, u některých společností jsou ale ještě mnohem vyšší a dosahují až 15 %.
U kterých společností jsou v současné době připočítávány bonusové odměny? Nabídka je docela široká a zahrnuje různé typy obchodů a služeb, mezi kterými nechybí např. multikino, oblečení a sportovní vybavení, lékárny, autodíly a autoservis, oční optiky, restaurace nebo ubytování v hotelu. Kompletní a aktuální seznam najdete na webových stránkách společnosti Cofidis.
Mohu kartu získat, i když mám záznam v registru dlužníků? Bohužel ne, Cofidis při poskytování půjček do registrů nahlíží, takže pokud v nich máte záznam, bude vám žádost o půjčku či nákup na splátky zamítnuta – tím pádem nebudete moci získat ani kreditní kartu.
Lze si u společnosti Cofidis sjednat i nějaké pojištění? Ano, konkrétně se jedná o produkt s názvem pojištění Jistota, který vás kryje pro případy, že byste úvěr nebyli schopni řádně splácet. Pojištění se vztahuje na ztrátu zaměstnání, dočasnou pracovní neschopnost, ztrátu samostatnosti nebo úmrtí.
Kde najdu dokumenty a ceníky, týkající se používání karty? Veškeré aktuální a podrobné informace, týkající se nejen platební karty Cofidis, ale i všech ostatních úvěrových produktů od této společnosti, naleznete na jejích oficiálních webových stránkách na adrese www.cofidis.cz.
Proč bych měl používat zrovna kreditní kartu Cofidis? Dala by se najít spousta důvodů, ale pokud bychom měli vybrat jeden hlavní, tak je to velmi atraktivní bonusový program – u vybraných prodejců můžete získat už 15 % z nákup zpět to už je velmi slušná nabídka. Cofidis je navíc známou a zavedenou společností, takž nemusíte mít vůbec z ničeho strach.

Časté překlepy

kofidis

Kreditní karta je určena:

  • Lidem starším 18 let, kteří jsou zároveň klienty Cofidisu
  • Těm, kteří si vezmou hotovostní úvěr od společnosti Cofidis
  • Lidem, kteří si nakoupili zboží na splátky prostřednictvím Cofidisu
  • Zájemcům, kteří mají stálý doložitelný příjem

Kreditní karta není určena:

  • Těm, kterým ještě nebylo 18 let
  • Lidem, kteří nemají zájem o úvěr ani o nákup na splátky
  • Nezaměstnaným nebo lidem, kteří nemohou doložit svoje aktuální příjmy
  • Osobám, které mají záznam v registru dlužníků

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč