Často kladené otázky Dobrá karta COOP

Dobrá karta COOP

Recenze kreditní karty

 • Předplacená platební karta
 • Platby v obchodech i na internetu
 • Kartu lze dobíjet hotovostně, bankovní kartou nebo bankovním převodem
 • Koupit COOP kartu je zatím možné pouze v některých vybraných prodejnách řetězce COOP

Často kladené otázky Dobrá karta COOP

Otázka Odpověď
Kde tuto platební kartu seženu? Zatím je Dobrá karta COOP k dostání pouze v některých prodejnách řetězce COOP v oblastech Plzeň, Sušice, Tachov, Toužim, Podbořany, Uherský Ostrov a Plasy. Kompletní seznam prodejen byste měli najít na webových stránkách firmy COOP, případně ji napsat nebo zavolat.
Kolik za COOP kartu zaplatím? Pokud máte ve věrnostním programu dostatek bodů, můžete mít kartu za pouhých 69 Kč + 4 900 bodů. V opačném případě vás karta bude stát 129 Kč.
Může kartu používat jen ten, který ji koupit a zaregistroval? Ne, klidně ji někomu můžete věnovat, karta může zůstat jako anonymní.
Dá se s kartou platit i v zahraničí, třeba na dovolené ve Španělsku? Samozřejmě, můžete s ní platit prakticky po celém světě – všude tam, kde přijímají platební karty MasterCard (což je velká většina prodejních míst).
Mám exekuci na účet, bude pro mě tato karty bezpečná? Pokud neprovedete plnou identifikaci, pak ano – exekutor se pak nemá jak dozvědět, že kartu máte. Při plné identifikaci ale s exekucí musíte počítat.
Jaké jsou poplatky za výběr z bankomatu? Z bankomatů ČSOB je poplatek 20 Kč, z ostatních 29 Kč, ze zahraničních pak 10 Kč + 2,5% z vybrané částky.
Dá se s Dobrou kartou COOP platit ve všech e-shopech, i těch zahraničních? Platit s ní můžete z jakéhokoli internetového obchodu na světě, který přijímá platební karty MasterCard.
Jakým způsobem si můžu kartu nabít? Dobití lze provést třemi způsoby – v hotovosti či kartou na pokladně prodejny COOP, bankovním převodem a nebo debetní platební kartou přes platební bránu na internetu.
Kde si budu moci zkontrolovat aktuální stav financí na mé kartě? Na webové stránce https://www.anonymnikarta.cz/dobrakarta se jednoduše přihlásíte číslem karty a vaším heslem. Tím se dostanete do portálu, kde uvidíte zůstatek na kartě, historii transakcí a další údaje. Prostřednictvím tohoto portálu si kartu můžete i kdykoliv nabít.
Proč bych si měl z předplacených karet vybrat právě COOP kartu? Pokud jste častým zákazníkem prodejny COOP, kde tuto kartu nabízejí, získáte tak nové výhody – rychlejší sbírání věrnostních bodů, slevy u několika vybraných partnerů a navíc budete mít novou kartu, která se dá použít k různým účelům – např. jako rezervní platební karta, elektronická peněženka, na kterou si budete spořit, nebo bezpečná anonymní karta pro platby do zahraničí.

Kreditní karta je určena:

 • Předplacená Dobrá karta COOP je určená:
 • Zákazníkům řetězce COOP v západních Čechách
 • Těm, kteří chtějí nakupovat přes internet ze zahraničí, ale nemohou mít bankovní účet
 • Lidem, co mají strach platit na internetu klasickou kartou a bojí se jejího zneužití
 • Těm, kteří mají zájem o samostatnou platební kartu, kterou lze využít např. na šetření peněz

Kreditní karta není určena:

 • Předplacená Dobrá karty COOP není určená:
 • Těm, kteří nežijí v blízkosti vybraných prodejen COOP a nechtějí pro kartu cestovat tak daleko
 • Lidem, kteří chtějí kartu používat pro příjem výplaty od zaměstnavatele
 • Zájemcům, kteří v COOP nenakupují a výhod karty by nijak nevyužili
 • Všem, kteří platí vždy v hotovosti a o platby kartou nemají zájem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč