Často kladené otázky biip karta

biip karta

Recenze kreditní karty

 • Předplacená platební karta, určená především pro děti a mládež do 18 let
 • Kartu lze dobíjet převodem, platební kartou i hotově na terminálech Sazky
 • Lze platit v obchodech i na internetu
 • Výběry u České spořitelny zdarma

Často kladené otázky biip karta

Otázka Odpověď
Kde si kartu Biip mohu koupit a kolik mě to bude stát? Předplacená platební karta Biip se dá koupit na webových stránkách www.biip.cz a cena je 200 Kč. K ní ale musíte uhradit i poštovné, které činí 67 Kč.
Mohou kartu používat i děti mladší 15 let? Ano, platební karta Biip je dokonce přímo doporučená pro děti od 10 do 16 let. Používat ji ale mohou i mladší, záleží čistě na Vašem rozhodnutí, zda Vašemu dítěti kartu pořídíte nebo ne.
Mohu si kartu koupit pro sebe a používat ji, i když už mi 18 dávno bylo? Karta Biip je oficiálně určená pouze pro děti a mládež a i při registraci se vyplňují dva telefony – jedno číslo na rodiče a druhé na dítě. Teoreticky si sice údaje dítěte můžete vymyslet a kartu pak používat, nicméně pro dospělé se opravdu moc nevyplatí – např. kvůli limitům, které jsou nižší než u ostatních předplacených karet.
Jakými způsoby si lze kartu Biip dobít? Dobití karty je možné třemi způsoby – bankovním převodem (ten je zcela zdarma), dále pak platební kartou (za 15 Kč a max. 1000 Kč za den) a nebo v hotovosti u terminálů Sazky (s poplatkem 25 Kč).
Jak je to s výběry z bankomatů? Kolik jeden výběr stojí? Výběry ze všech bankomatů České spořitelny jsou úplně zadarmo, u bankomatů ostatních bank je účtován poplatek 29 Kč. V zahraničí s touto kartou vybírat peníze z bankomatů nelze.
Je ke kartě vytvořena i nějaká aplikace pro mobilní telefony? Ano, aplikace je v tuto chvíli dostupná pro Android a iOS, pro ty, co nemají mobil ani s jedním z obou systémů je k dispozici webová aplikace na app.biip.cz.
Proč jsou u karty Biip tak strašně nízké limity? Je to z toho důvodu, že karta je primárně určena pro děti, aby jim jejich rodiče mohli posílat kapesné na kartu a aby se děti naučily zacházet s penězi. Pro dospělé karta Biip vhodná není.
Dá se s touto kartou platit i v zahraničních internetových obchodech? Ano, platit lze v libovolném e-shopu v Česku i zahraničí. Karta má logo MasterCard, takže se s ní dá platit všude, kde tento typ platebních karet berou.
Je předplacená karta Biip bezkontaktní? Ano, jedná se o moderní, bezkontaktní typ platební karty, takže menší nákupy lze provádět tímto rychlým a pohodlným způsobem.
Proč bych měl ze všech předplacených karet pořídit dětem zrovna kartu Biip? Hlavním argumentem pro kartu Biip je fakt, že je speciálně určená a vytvořená právě pro děti. Ostatní předplacené karty se zaměřují spíše na dospělé nebo mladé uživatele, přímo na děti je ale v tuto chvíli zaměřena pouze platební karta Biip. K výhodám jinak patří i bezplatné dobíjení převodem nebo výběry zdarma u bankomatů České spořitelny.

Časté překlepy

bip, byp,

Kreditní karta je určena:

 • Předplacená platební karta Biip je určená:
 • Dětem a mládeži do 18 let věku
 • Rodičům, kteří tak budou mít kontrolu nad tím, jak jejich děti utrácejí
 • Mladým lidem do 18 let, kteří si chtějí šetřit peníze
 • Pro rodiče, kteří chtějí své děti naučit době hospodařit s penězi

Kreditní karta není určena:

 • Předplacená platební karta Biip není určená:
 • Jako platební karta pro dospělé (teoreticky to ale jde, když se uvedou vymyšlené údaje)
 • Na větší nákupy přes internet (kvůli velmi nízkým limitům na tyto platby)
 • Těm, kterým nestačí maximální roční obrat jen 55 000 Kč
 • Těm, kteří chtějí kartu, s níž lze vybírat peníze i v zahraničních bankomatech

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč