UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - VISA Classic Credit

VISA Classic Credit

Recenze kreditní karty

 • Mezinárodní embosovaná karta s možností opakovaného čerpání úvěru
 • Úvěrový limit na této kartě je 10 000 Kč – 250 000 Kč
 • Bezúročné období je až 45 dní

Společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - VISA Classic Credit

Základní informace

Poskytovatelem této kreditní karty je UniCredit Bank, významná bankovní instituce, která působí nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích Evropy. UniCredit Bank u nás nabízí mnoho základních i nadstandardních finančních produktů a její služby jsou určené jak pro běžné fyzické osoby, tak i pro podnikatele nebo firmy. Kromě klasického bankovnictví je v portfoliu banky i privátní bankovnictví, určené nejnáročnějším klientům.

V nabídce produktů UniCredit Bank najdeme vedle kreditních karet všechny běžné finanční produkty, jako je běžný účet, debetní karty, půjčky nebo hypotéky, ale také různé druhy pojištění, spoření a investiční produkty. Samozřejmostí je internetové i mobilní bankovnictví a také široká síť poboček a bankomatů.

Kontaktní údaje

Potřebujete s něčím poradit, získat více informací, nebo se zeptat na cokoli, co souvisí s kreditními kartami od UniCredit Bank? Oslovit banku můžete po telefonu, přes webové stránky nebo osobně na libovolné kamenné pobočce. Pro telefonické dotazy slouží linka 800 14 00 14, další možností je online chat na webu banky, případně kontaktní formulář.

UniCredit Bank na internetu a sociálních sítích

Webové stránky UniCredit Bank se nacházejí na adrese www.unicreditbank.cz. Na první pohled upoutají svým moderním designem, celkově se jedná o velmi kvalitní a zdařilý web, který splňuje všechny požadavky dnešní doby. Najdete na něm všechny důležité informace k jednotlivým finančním produktům, dokumenty a sazebníky, úvěrové kalkulačky, kontaktní informace, odkazy na internetové bankovnictví a mnoho dalších důležitých prvků.

UniCredit Bank myslí i na ty, kteří rádi využívají sociální sítě. Komunikovat s bankou a sledovat novinky v její činnosti tak můžete např. na Facebooku, další profily má banka na Twitteru, LinkedIn a také na YouTube, kde nabízí spoustu zajímavých videí, jež se týkají jejích služeb.

Sídlo společnosti

Adresa: Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4-Michle

Kreditní karta je určena:

 • Zájemcům, kterým už bylo alespoň 18 let
 • Lidem, kteří mají stálý a doložitelný příjem
 • Těm, kteří mají zájem o výhodnou kreditní kartu s nízkým úrokem a malým poplatkem
 • Těm, jenž si kvůli kreditní kartě nechtějí otevírat účet u jiné banky

Kreditní karta není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl věku 18 let
 • Žadatelům, kteří nemají stálý příjem
 • Těm, kteří mají záznamy v registrech dlužníků
 • Cizincům, jenž nedoloží svoje povolení k pobytu v Česku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč