UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - VISA Classic Credit

VISA Classic Credit

Recenze kreditní karty

 • Mezinárodní embosovaná karta s možností opakovaného čerpání úvěru
 • Úvěrový limit na této kartě je 10 000 Kč – 250 000 Kč
 • Bezúročné období je až 45 dní

Společnost UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. - VISA Classic Credit

Základní informace

Poskytovatelem této kreditní karty je UniCredit Bank, významná bankovní instituce, která působí nejen v České republice, ale i v mnoha dalších zemích Evropy. UniCredit Bank u nás nabízí mnoho základních i nadstandardních finančních produktů a její služby jsou určené jak pro běžné fyzické osoby, tak i pro podnikatele nebo firmy. Kromě klasického bankovnictví je v portfoliu banky i privátní bankovnictví, určené nejnáročnějším klientům.

V nabídce produktů UniCredit Bank najdeme vedle kreditních karet všechny běžné finanční produkty, jako je běžný účet, debetní karty, půjčky nebo hypotéky, ale také různé druhy pojištění, spoření a investiční produkty. Samozřejmostí je internetové i mobilní bankovnictví a také široká síť poboček a bankomatů.

Kontaktní údaje

Potřebujete s něčím poradit, získat více informací, nebo se zeptat na cokoli, co souvisí s kreditními kartami od UniCredit Bank? Oslovit banku můžete po telefonu, přes webové stránky nebo osobně na libovolné kamenné pobočce. Pro telefonické dotazy slouží linka +420 221 210 031, další možností je online chat na webu banky, případně kontaktní formulář.

UniCredit Bank na internetu a sociálních sítích

Webové stránky UniCredit Bank se nacházejí na adrese www.unicreditbank.cz. Na první pohled upoutají svým moderním designem, celkově se jedná o velmi kvalitní a zdařilý web, který splňuje všechny požadavky dnešní doby. Najdete na něm všechny důležité informace k jednotlivým finančním produktům, dokumenty a sazebníky, úvěrové kalkulačky, kontaktní informace, odkazy na internetové bankovnictví a mnoho dalších důležitých prvků.

UniCredit Bank myslí i na ty, kteří rádi využívají sociální sítě. Komunikovat s bankou a sledovat novinky v její činnosti tak můžete např. na Facebooku, další profily má banka na Twitteru, LinkedIn a také na YouTube, kde nabízí spoustu zajímavých videí, jež se týkají jejích služeb.

Sídlo společnosti

Adresa: Želetavská 1525/1, 140 00 Praha 4-Michle

Kreditní karta je určena:

 • Zájemcům, kterým už bylo alespoň 18 let
 • Lidem, kteří mají stálý a doložitelný příjem
 • Těm, kteří mají zájem o výhodnou kreditní kartu s nízkým úrokem a malým poplatkem
 • Těm, jenž si kvůli kreditní kartě nechtějí otevírat účet u jiné banky

Kreditní karta není určena:

 • Nikomu, kdo ještě nedosáhl věku 18 let
 • Žadatelům, kteří nemají stálý příjem
 • Těm, kteří mají záznamy v registrech dlužníků
 • Cizincům, jenž nedoloží svoje povolení k pobytu v Česku

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč