Často kladené otázky RB Kreditní karta STYLE

RB Kreditní karta STYLE

Recenze kreditní karty

 • Ideální kreditní karta pro ty, co rádi a často nakupují
 • Z nákupů se vám vrátí 1 % zpět, maximálně 129 Kč za měsíc
 • Až 50 dní bezúročné období, moderní bezkontaktní karta, bezkontaktní nálepka zdarma

Často kladené otázky RB Kreditní karta STYLE

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si lze o tuto kreditní kartu zažádat? O kreditní kartu STYLE si můžete požádat online přes internetové stránky Raiffeisenbank nebo na některé z kamenných poboček této banky.
Jaké doklady budu k vyřízení karty potřebovat? Určitě budete potřebovat doklad totožnosti (občanský průkaz), může být požadováno i doložení vašich aktuálních příjmů.
Mohu dostat kartu i v bezkontaktní podobě? Samozřejmě, kreditní karty STYLE už se standardně vydávají v bezkontaktním provedení.
Jaké jsou měsíční poplatky za vedení kreditní karty? Za správu kreditní karty se účtuje poplatek ve výši 59 Kč měsíčně, pokud máte u Raiffeisenbank eKonto KOMPLET, máte tento poplatek již zahrnutý v ceně.
Jak vysoké jsou úrokové sazby? Roční výše úroků pro bezhotovostní platby je 17 %, roční úrok pro hotovostní výběry je pak 22,56 %.
Jaký je úvěrový rámec u této karty? U kreditní karty STYLE nabízí Raiffeisenbank úvěrový rámec od 10 000 Kč do 300 000 Kč.
Lze u kreditní karty STYLE využít bezúročné období? Jaká může být jeho délka? Ano, stejně jako u jiných kreditních karet, tak i zde můžete využít možnosti bezúročného období. Jeho maximální délka je stanovena na 55 dnů.
Mohu si ke kartě sjednat i nějaké pojištění? Kolik by to stálo? Velkou výhodou kreditní karty STYLE je fakt, že pojištění už je zahrnuto automaticky v její ceně – jedná se o balíček KOMFORT, jež zahrnuje např. pojištění zneužití karty nebo zakoupených věcí. Kromě toho si samozřejmě můžete sjednat i pojistku pro případ, že byste nemohli svoji kartu řádně splácet.
Dají se peníze z karty vybírat v bankomatech? Pokud ano, za jakých podmínek? Ano, hotovost lze vybírat z bankomatů, poplatek je ale poměrně vysoký – 70 Kč + 1 % z vybírané částky. Vyplatí se raději využít cashback (výběr na pokladně obchodu), kde je poplatek jen 10 Kč.
Proč bych si měl z nabídky kreditních karet vybrat zrovna kartu STYLE? Velkou předností této karty je zejména atraktivní program Sphere Card, do něhož jsou zahrnuty tisíce obchodů po celém Česku. Můžete tak nakupovat se slevami a využívat různé výhody. Za zmínku stojí i základní balíček pojištění v ceně, nízký poplatek za vedení karty nebo až 50denní bezúročné období.

Kreditní karta je určena:

 • Plnoletým lidem, kteří chtějí nakupovat ještě výhodněji než doposud
 • Zaměstnancům, podnikatelům nebo důchodcům s čistým příjmem min. 12 000 Kč za měsíc
 • Těm, co chtějí bankovní kreditní kartu, jež jim nabídne výhodu u velkého množství obchodů
 • Lidem, kteří milují nakupování a chtějí mít u sebe vždy dostatek financí

Kreditní karta není určena:

 • Těm, kterým ještě nebylo 18 let nebo nemají žádný stálý příjem
 • Lidem s příliš nízkými příjmy (menšími než 12 000 Kč čistého měsíčně)
 • Osobám, které nemají ani české občanství, ani trvalý pobyt na našem území
 • Těm, co chtějí kreditní kartu často využívat k výběru z bankomatu (poplatek je moc vysoký)

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč