Často kladené otázky RB mall

RB mall

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta, připravená bankou Raiffeisenbank a e-shopem Mall.cz
 • Za zřízení karty získáte bonus 2 000 Kč na nákupy u Mall.cz
 • Z každého nákupu placeného kartou získáte zpět 2 % (max. 12 000 Kč za rok)

Často kladené otázky RB mall

Otázka Odpověď
Mám o kartu zájem. Kde si ji mohu sjednat? Na internetu. Žádost o kreditní kartu naleznete na stránkách e-shopu Mall.cz, kde si nejdříve vyplníte vstupní formulář. Pak Vás stránka přesměruje na web Raiffeisenbank, kde vyplníte celou žádost a online odešlete k posouzení. Poté se Vám banka ozve e-mailem s bližšími informacemi.
Jaký je u této kreditní karty maximální úvěrový limit? Pro kartu Mall.cz platí maximální finanční limit 500 000 Kč.
Za jak dlouho dostanu tu poukázku na nákup za 2 000 Kč? Nemělo by to trvat dlouho – nejdříve musíte kartu aktivovat platbou na terminálu a dárkový certifikát od Mall.cz vám následně přijde do tří dnů mailem.
Ta dvě procenta ze všech nákupů platí jen pro Mall.cz, nebo i pro jiné obchody a e-shopy? Platí to i pro všechny ostatní obchody a e-shopy v Česku i zahraničí.
Jaké výhody mi přinese Premium Raiffeisenbank Club? Tento prémiový klub přináší zejména slevy, které lze uplatnit u mnoha klasických obchodů nebo internetových e-shopů. S kreditní kartou Mall.cz můžete u vybraných partnerů programu získat slevu až ve výši 25 %.
Jaké další benefity tato kreditní karta nabízí? K dalším výhodám karty Mall.cz patří např. speciální Elite program pro ty, co někdy cestují letecky, dále pak asistenční služby pro řidiče, služba Kredit info, která vás informuje o stavu karty pomocí textových zpráv na mobilní telefon nebo fakt, že karta je bezkontaktní a ještě k ní dostanete bezkontaktní nálepku zdarma.
Když bych si přál bezkontaktní kartu, kde mám tento požadavek uvést? Nikde ho psát nemusíte, bezkontaktní karty už se vydávají automaticky všem zákazníkům.
Existují k této kartě i nějaká pojištění? Ano, sjednat si můžete např. pojištění schopnosti splácet kreditní kartu. Poskytovatelem pojištění je společnost BNP Paridas Cardif Pojišťovna.
Dají se peníze na kartě vybrat i z bankomatu? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Vybrat se sice dají, ale moc se to nevyplatí – jeden výběr stojí 3,5 % z vybírané částky, vždy ale minimálně 89 Kč. Výhodnější je spíše výběr peněz u poklady obchodu, neboli cashback. Za něj se platí vždy pouze 10 Kč.
Proč bych si měl sjednat zrovna kreditní kartu Mall.cz? Pokud rádi nakupujete a hledáte kreditní kartu, která vám vrátí část peněz zpátky a ještě vám přinese zajímavé slevy, nic lepšího než je tato karta už pravděpodobně nenajdete. Karta je velmi výhodná i pro ty, co nakupují v Mallu – dostanou totiž dárkový certifikát v hodnotě 2 000 Kč zdarma.

Kreditní karta je určena:

 • Zájemcům od 18 let, kteří mají pravidelný příjem
 • Těm, co měsíčně vydělávají alespoň 12 000 Kč čistého
 • Těm, kteří rádi nakupují na Mall.cz a zároveň chtějí využít výhod kreditní karty
 • Těm, kteří mají zájem o kreditní kartu, jež jim ušetří peníze a přinese spoustu slev

Kreditní karta není určena:

 • Lidem, kteří ještě nejsou plnoletí nebo nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Všem, kteří mají čistý měsíční příjem nižší než 12 000 Kč
 • Cizím státním příslušníkům, kteří v ČR nemají ani trvalé bydliště
 • Těm, kteří mají dostatek peněz a o žádné slevy nemají zájem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč