Často kladené otázky Kreditní karta ČSA

Kreditní karta ČSA

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta Raiffeisenbank se spoustou výhod
 • Zajímavé odměny a bonusy na létání s ČSA
 • Cestovní pojištění a asistenční servis v ceně
 • Finanční limit až 600 000 Kč, bezúročné období až 55 dní

Často kladené otázky Kreditní karta ČSA

Otázka Odpověď
Na jakých stránkách si mohu o kartu zažádat? O ČSA kreditní kartu si můžete požádat na internetové stránce Raiffeisenbank, kde ji najdete v příslušné sekci, případně rovnou pod odkazem https://www.rb.cz/osobni/kreditni-karty/kreditni-karta-csa.
Od kolika let je tato karta dostupná? Mohu ji dostat, když je mi teprve 19 let? Kreditní kartu ČSA mohou získat lidé už od dovršení 18 let věku.
Kolik mě bude stát vedení této kreditní karty? Oproti ostatním kreditním kartám z portfolia Raiffeisenbank se za kartu neplatí měsíčně, ale jednou ročně. Roční poplatek za správu karty je 2 500 Kč, dodatková karta pak stojí 1 250 Kč za rok.
Jaké odměny získám za používání kreditní karty ČSA? Benefitů je u této karty opravdu hodně – jedná se především o vstupní bonusy do věrnostního programu ČSA, dále pak bonusové míle za platby kartou i výběry z bankomatu, výhodou je i také asistenční servis i cestovní pojištění již v ceně karty nebo dlouhé bezúročné období až 55 dní.
Jaké jsou u této karty možnosti pojištění? Je některé zahrnuto už v ceně? Jak už bylo řečeno, cestovní pojištění je v ceně kreditní karty, navíc si pak můžete sjednat i další pojistky – např. pojištění schopnosti splácet kreditní kartu nebo balíček Komfort, který se skládá z několika druhů pojištění.
Jak vysoký je maximální finanční limit? Maximální finanční limit u ČSA karty je 600 000 Kč.
Co se skrývá pod pojmem asistenční servis? Jedná se o nadstandardní výhody, jako je např. rezervační služba, právní a telefonické poradenství, doručovací služba atd. Servis je navíc dostupný po celý rok a 24 hodin denně.
Mám trochu obavy z placení kartou přes internet – je to opravdu bezpečné? U ČSA kreditní karty se ničeho bát nemusíte – jedná se o naprosto bezpečnou platební kartu, která mimo jiné podporuje moderní technologii 3D Secure, díky níž můžete zcela bezpečně provádět i platby na internetu.
Karta mě zaujala, ale potřebuji více informací – kde je najdu? Kompletní informace o této kreditní kartě naleznete na webových stránkách Raiffeisenbank v sekci kreditních karet – součástí stránek jsou i aktuální ceníky, sazebníky poplatků a další důležité údaje.
Proč bych si měl pořídit zrovna ČSA kreditní kartu? Kreditní karta ČSA sice není úplně pro každého, pokud ale s Českými aeroliniemi alespoň občas létáte, stoprocentně jejích výhod využijete. Kromě bonusových mil do věrnostního programu ČSA má karta i další výhody, kvůli kterým stojí za to si ji pořídit – jde např. o cestovní pojištění a asistenční servis zdarma, bezúročné období až 55 dní nebo možnost získat ke kartě i bezkontaktní nálepku pro ještě pohodlnější placení v obchodech.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem starším 18 let, kteří jsou českými občany nebo zde mají trvalý pobyt
 • Zaměstnancům i podnikatelům, kteří mají měsíční příjem minimálně 12 000 Kč
 • Těm, co často létají a mohou tak využít výhodného věrnostního programu
 • Těm, co mají zájem o kreditní kartu s atraktivními výhodami a cestovním pojištěním v ceně

Kreditní karta není určena:

 • Cizincům, kteří nemají v ČR trvalý pobyt a všem osobám, kterým ještě nebylo 18
 • Lidem s příliš nízkým příjmem nebo nezaměstnaným
 • Těm, kteří nikdy nelétají s ČSA a výhody plynoucí z této karty by nevyužili
 • Těm, co potřebují klasickou půjčku a o další platební kartu nemají zájem

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč