Často kladené otázky Kreditní karta BILLA

Kreditní karta BILLA

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta od Raiffeisenbank, vhodná pro zákazníky Billa
 • Maximální limit až 600 000 Kč
 • Za každý nákup v Bille 3 % zpět , jindy 1 %
 • Karta je bezkontaktní, bezkontaktní nálepka zdarma

Často kladené otázky Kreditní karta BILLA

Otázka Odpověď
Kde mohu Billa kreditní kartu získat? Na webových stránkách Raiffeisenbank, kde si o kartu Billa můžete podat žádost. Po vyplnění formuláře vám pak banka pošle odpověď mailem.
Mohou tuto kreditní kartu získat i nezaměstnaní? Bohužel ne, Billa kreditní karta je určena pouze pro ty, co mají dostatečný měsíční příjem, podmínkou je minimálně 12 000 Kč čistého za měsíc.
Vyplatí se mi karta, i když v Bille moc často nenakupuji? Ano, karta má smysl i pro ty, co do Billy chodí jen málokdy, nicméně nejvíce se vyplatí těm, kteří v Bille nakupují pravidelně – za každý nákup získají hned tři procenta zpět.
Je možné s kartou nakupovat i v zahraničních obchodech? Ano, kartu můžete používat např. na dovolené v zahraničí nebo při nákupech v zahraničních e-shopech. Billa kreditní karta funguje stejně tak v ČR, jako v ostatních zemích.
Je u této karty i nějaké bezúročné období? Pokud ano, tak na jak dlouhou dobu? Ano, maximální doba bezúročného období je 55 dní.
Která banka je poskytovatelem kreditní karty Billa? Poskytovatelem tohoto úvěrového produktu je Raiffeisenbank, která tak nabízí hned šest různých kreditních karet.
Jak je to u této karty s pojištěním? Přímo v ceně žádné pojištění není, můžete si jej ale za poplatek sjednat – v nabídce je např. pojištění schopnosti splácet, cestovní pojištění nebo pojistný balíček Komfort.
Kolik stojí výběr peněz z bankomatu? Výběr je poměrně drahý, zaplatíte za něj 3,5 % z vybíraní částky, vždy ale minimálně 89 Kč. Vybírat peníze z bankomatu se tak u této karty moc nevyplatí.
Jaká je u této karty minimální povinná splátka? Dle aktuálního sazebníku činí minimální povinní splátka 3,2 %. minimálně ale 200 Kč.
Proč bych si měl pořídit právě Billa kreditní kartu? Pokud často nakupujete v Bille, tak za každá nákup se vám vrátí tři procenta zpět – to už je samo o sobě dost dobrý důvod pořídit si právě tuto kartu. Stejná tříprocentní odměna navíc platí i na zájezdy od cestovní kanceláře Its Billa Travel a u všech ostatních nákupů kartou se vám vrací jedno procento. K dalším výhodám patří např. vysoký finanční limit, dlouhé bezúročné období nebo bezkontaktní placení a bezkontaktní nálepka zdarma.

Kreditní karta je určena:

 • Plnoletým a svéprávným zájemcům o kreditní kartu
 • Těm, co mají dostatečný příjem, minimálně 12 000 čistého měsíčně
 • Českým občanům nebo lidem s trvalým pobytem na území ČR
 • Lidem, co často nakupují v prodejnách řetězce Billa

Kreditní karta není určena:

 • Osobám mladším 18 let nebo lidem, co nejsou způsobilí k právním úkonům
 • Cizím státním příslušníkům s trvalým pobytem mimo Českou republiku
 • Nezaměstnaným nebo lidem s příliš nízkými příjmy
 • Všem, co chtějí platit výhradně v hotovosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč