Komerční banka, a. s. - Kreditní karta Viva

Kreditní karta Viva

Recenze kreditní karty

 • Embosovaná kreditní karta, ke které si nemusíte sjednávat účet u Komerční banky
 • Můžete čerpat až 60 000 Kč bez zajištění, do 30 000 Kč nemusíte dokládat příjmy
 • S kartou získáte zdarma pojištění schopnosti splácet, bezúročné období je až 45 dní

Společnost Komerční banka, a. s. - Kreditní karta Viva

Základní informace

Kreditní kartu Viva nabízí Komerční banky, která je jednou z největších a nejznámějších bankovních institucí v České republice. Komerční banka je součástí významné mezinárodní finanční skupiny Société Générale a patří k významným bankovním ústavům nejen v rámci ČR, ale i v rámci celé střední a východní Evropy. Zatímco na Slovensku se Komerční banka soustřeďuje spíš na firemní klientelu, u nás je populární i u fyzických osob, kterým poskytuje kompletní portfolio finančních služeb. V její nabídce tak najdeme běžné účty, platební karty, různé druhy půjček, spoření, pojištění, investování a mnoho dalších bankovních produktů. Speciální nabídku má banka pro studenty, podnikatele nebo firmy.

Kontaktní údaje

Obrátit se na Komerční banku můžete různými způsoby – telefonicky, mailem, přes webové stránky nebo osobně na libovolné pobočce. Pokud zvolíte telefonický kontakt, volejte na infolinku 800 521 521. mailové dotazy a žádosti můžete psát na adresu mojebanka@kb.cz. Komerční banka je navíc dostupná o přes Skype a komunikovat s ní můžete i na sociálních sítích.

Komerční banka na internetu a sociálních sítích

Webová prezentace Komerční banky se nachází na adrese www.kb.cz a stránkám nelze nic zásadního vytknout – jsou přehledné, mají moderní design, je na nich dostatek informací a poskytují perfektní servis jak potenciálním klientům, tak i stávajícím zákazníkům. Prostřednictvím webu si o jednotlivé služby můžete požádat, spočítat si splátky na úvěrové kalkulačce, zjistit si výši poplatků nebo aktuální úrokové sazby a chybět samozřejmě nemůže ani přímé bankovnictví.

Na sociálních sítích je Komerční banka opravdu hodně aktivní, kromě nezbytného Facebooku najdete její profily i na několika dalších portálech – např. na Twitteru, YouTube, Google+, LinkedIn nebo na stále oblíbenějším Instagramu.

Sídlo společnosti

Adresa: Na Příkopě 969/33, 110 00 Praha 1-Staré Město

Kreditní karta je určena:

 • Lidem, kterým už bylo minimálně 18 let
 • Studentům, zaměstnancům nebo podnikatelům
 • Občanům ČR, ale i cizincům, kteří zde mají trvalý pobyt nebo povolení k pobytu
 • Zájemcům o výhodnou kreditku, která je bezkontaktní, bezpečná a s nízkými poplatky

Kreditní karta není určena:

 • Všem, kterým zatím nebylo 18 let
 • Firemním subjektům
 • Cizincům bez povolení k pobytu v Česku
 • Těm, kteří potřebují vyšší úvěrový limit než je 60 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč