Často kladené otázky Kreditní karta Viva

Kreditní karta Viva

Recenze kreditní karty

 • Embosovaná kreditní karta, ke které si nemusíte sjednávat účet u Komerční banky
 • Můžete čerpat až 60 000 Kč bez zajištění, do 30 000 Kč nemusíte dokládat příjmy
 • S kartou získáte zdarma pojištění schopnosti splácet, bezúročné období je až 45 dní

Často kladené otázky Kreditní karta Viva

Otázka Odpověď
Jak si mám podat žádost o tuto kreditní kartu? Pokud už máte u Komerční banky účet, žádost si můžete podat velmi jednoduše v rámci vašeho internetového bankovnictví. Ostatní si pak mohou sjednat schůzku na pobočce banky prostřednictvím webu, případně stačí, když pouze vyplní svoje telefonní číslo.
Koho se týkají zvýhodněné podmínky pro studenty? Snížený poplatek za vedení karty je účtován pouze těm, kteří využívají některé ze studentských kont Komerční banky.
Jak vysoký je u této kreditky úvěrový rámec? Maximálně lze čerpat až 60 000 Kč bez zajištění.
Budu muset pro získání karty dokládat příjmy? Není to nutné, v takovém případě ale můžete čerpat peníze maximálně do výše 30 000 Kč.
Jak dlouhé je u této karty bezúročné období? Maximální délka bezúročného období je u kreditní karty Viva 45 dní.
60 000 Kč je málo, co mám dělat, když bych chtěl vyšší úvěrový rámec? V tomto případě doporučujeme jinou kreditní kartu – např. Komerční banka má ve své nabídce A kartu, která má úvěrový rámec až 250 000 Kč bez zajištění.
Umožňuje kreditní karta Viva i bezkontaktní placení? Ano, dnes už je bezkontaktní placení samozřejmostí. Všechny kreditní karty Viva jsou vybaveny bezkontaktní technologií.
Dá se ke kartě sjednat i nějaké pojištění, pro případ kdybych ji nemohl splácet? Toto pojištění je součástí karty a máte jej zcela zdarma – nemusíte si za něj nic připlácet.
Je možné s kartou Viva platit i na internetu? Jsou pak tyto platby opravdu bezpečné? Ano, s kartou můžete bez problémů platit i v internetových obchodech, v České republice i v zahraničí. Platby jsou naprosto bezpečné, chrání je technologie 3D Secure.
Proč bych si měl ze všech kreditních karet vybrat zrovna tuto? Pokud jste studentem, tak v kombinaci se studentským kontem Komerční banky můžete tuto kreditku mít za minimální poplatek. Výhodou je také možnost získat úvěrový rámec až 30 000 Kč bez dokládání příjmů nebo pojištění schopnosti splácet zdarma. Kreditní karta Viva je skvělou alternativou nejen pro studenty.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem, kterým už bylo minimálně 18 let
 • Studentům, zaměstnancům nebo podnikatelům
 • Občanům ČR, ale i cizincům, kteří zde mají trvalý pobyt nebo povolení k pobytu
 • Zájemcům o výhodnou kreditku, která je bezkontaktní, bezpečná a s nízkými poplatky

Kreditní karta není určena:

 • Všem, kterým zatím nebylo 18 let
 • Firemním subjektům
 • Cizincům bez povolení k pobytu v Česku
 • Těm, kteří potřebují vyšší úvěrový limit než je 60 000 Kč

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč