Československá obchodní banka, a. s. - Kreditní karta Standard od ČSOB

Kreditní karta Standard od ČSOB

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta, s níž lze platit v obchodech i e-shopech v ČR i zahraničí
 • Bezúročné období je až 55 dní
 • Na nákupy můžete získat až 250 000 Kč

Společnost Československá obchodní banka, a. s. - Kreditní karta Standard od ČSOB

Základní informace

Poskytovatelem této kreditní karty je ČSOB, jeden z největších bankovních ústavů v České republice. Jedná se o banku s velmi dlouhou tradicí (byla založena roku 1964), která patří k nejoblíbenějším a nejdůvěryhodnějším finančním institucím. Součástí její finanční skupiny jsou mimo jiné i finanční centra Era a Poštovní spořitelna, banka má díky tomu velmi širokou síť poboček. ČSOB u nás poskytuje velmi široké spektrum finančních služeb, od běžných účtů a platebních karet, přes různé druhy půjček až po pojistné, spořící nebo investiční produkty. Banka je oblíbená nejen u fyzických osob, ale také u firemních klientů.

Kontaktní údaje

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, týkající se kreditních karet od ČSOB, můžete zavolat na jejich bezplatnou telefonickou linku na čísle 800 300 300. Linka je v provozu 7 dní v týdnu, vždy od 6.00 do 24.00. Kontaktovat banku ale můžete také mailem na adresu info@csob.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webových stránkách. Pokud máte v počítači nainstalovaný Skype, můžete ČSOB kontaktovat i tímto způsobem – odkaz najdete na webu banky.

ČSOB na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky ČSOB naleznete na adrese www.csob.cz. Web je kromě češtiny dostupný i v angličtině a je krásně přehledný a dá se na něm bez problémů zorientovat. Jsou na něm všechny důležité informace o produktech, které banka nabízí, formuláře pro vyplnění žádostí, úvěrové kalkulačky, dokumenty, sazebníky a řada dalších údajů, které jsou pro klienty nebo zájemce o kreditní kartu důležité. Pokud jde o prezentaci na sociálních sítích, tak v současné době má ČSOB svoje profily na Facebooku, Twitteru, YouTube a LinkedIn. Pro klienty je dobrou službou zejména facebookový profil, kde pracovníci banky odpovídají na jednotlivé dotazy nebo připomínky.

Sídlo společnosti

Adresa: Radlická 333/150, 150 00 Praha 5

Kreditní karta je určena:

 • Osobám, které jsou starší 18 let
 • Lidem, kteří mají stálý a doložitelný příjem
 • Těm, kteří nemají zápis v registru dlužníků nebo exekuci
 • Těm, kteří chtějí kreditní kartu vhodnou na bezpečné nakupování po celém světě

Kreditní karta není určena:

 • Mladým lidem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Zájemcům, jenž nemají žádný příjem, nebo ho nemohou nijak doložit
 • Lidem, kteří jsou zadlužení nebo na ně byla uvalena exekuce či insolvence
 • Těm, kteří chtějí peníze z kreditní karty použít na podnikatelské účely

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč