Často kladené otázky Kreditní karta MoneyCard Smart

Kreditní karta MoneyCard Smart

Recenze kreditní karty

 • Maximální úvěrový rámec až 300 000 Kč, pro nové klienty až 50 000 Kč online
 • Bezúročné období až 50 dní, až 1 %zpět z každého nákupu
 • Při měsíční útratě nad 3 000 Kč je vedení karty i výběry z bankomatů MONETA zdarma

Často kladené otázky Kreditní karta MoneyCard Smart

Otázka Odpověď
Kde si mohu o kreditní kartu MoneyCard Smart zažádat? Žádost si můžete podat na webových stránkách banky, na telefonické lince 224 443 636, 800 800 333 nebo na libovolné pobočce MONETA Money Bank.
Jaké doklady si mám k vyřízení žádosti nachystat? Připravte si váš občanský průkaz a k němu ještě druhý doklad totožnosti. Zároveň budete potřebovat také nějaký doklad o vašich příjmech.
Budu potřebovat nějaké dokumenty ohledně mých příjmů? Ano, zaměstnanci předkládají potvrzení od jejich zaměstnavatele, podnikatelé pak živnostenský list a daňové přiznání.
Mohou tuto kreditní kartu získat i cizinci? Ano, v jejich případě je nutné doložit cestovní pas a průkaz o povolení k pobytu na území České republiky.
Jaký je u této karty maximální úvěrový rámec? Maximum je nastaveno na 300 000 Kč.
Platí se nějaký poplatek za vedení karty? Záleží na tom, kolik kartou za daný měsíc zaplatíte. Pokud to bude méně než 3 000 Kč, budete muset uhradit poplatek ve výši 49 Kč, v opačném případě máte správu karty zdarma.
Jak je to u této kreditní karty s výběry z bankomatů – nejsou příliš drahé? Opět platí, že záleží na vaší útratě – nad 3 000 Kč za měsíc máte výběry z bankomatů MONETA zdarma a u ostatních bank za 49 Kč. Pokud utratíte méně než 3 000 Kč, budete muset zaplatit za každý výběr z bankomatu MONETA 39 Kč a u ostatních bank 49 Kč. V zahraničí jsou ale výběry zpoplatněny vždy, platí se 49 Kč + 1 % z vybrané částky.
V jakých obchodech nebo e-shopech mohu využít slevu? Přesný seznam obchodů záleží na tom, kterou kategorii si vyberete. Dále můžete využít slev díky programu bene+, takže kromě slevy ve výši 1 % lze získat i další bonus až do 30 %.
Dá se s touto kartou platit i bezkontaktním způsobem? Samozřejmě, karta je bezkontaktní a do 500 Kč s ní můžete platit i bez zadání PIN kódu.
Proč bych si měl ze všech kreditních karet vybrat právě tuto? Velkým plusem této karty jsou především vratné peníze, které mohou činit až 500 Kč měsíčně. Kromě toho lze získat další bonusy díky věrnostnímu programu bene+ a pokud za měsíc utratíte kartou nejméně 3 000 Kč, neplatíte nic za její vedení a ni za výběr z bankomatu. Celkově je tak karta MoneyCard Smart velmi zajímavým úvěrovým produktem, který stojí za zvážení.

Kreditní karta je určena:

 • Fyzickým osobám ve věku od 18 let
 • Lidem, kteří mají zájem o finanční rezervu s výhodnými podmínkami
 • Zaměstnancům nebo podnikatelům, jenž doloží svoje příjmy
 • Cizincům, kteří doloží cestovní pas a povolení k pobytu v ČR

Kreditní karta není určena:

 • Zájemcům, kteří ještě nedosáhli věku 18 let
 • Těm, jenž nedoloží požadované osobní doklady
 • Lidem, kteří nemají žádný stálý příjem nebo ho nejsou schopni doložit
 • Zaměstnancům, kteří jsou ve zkušební nebo výpovědní lhůtě

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč