Často kladené otázky Kreditní karta České spořitelny

Kreditní karta České spořitelny

Recenze kreditní karty

 • Platební kreditní karta, se kterou můžete platit v ČR, zahraničí nebo na internetu
 • Maximální úvěrový limit je 200 000 Kč
 • Bezúročné období až 55 dní

Často kladené otázky Kreditní karta České spořitelny

Otázka Odpověď
Kde si mohu podat žádost o tuto kreditní kartu, když nejsem klientem České spořitelny? O kartu si můžete požádat jednoduše na některé z mnoha kamenných poboček České spořitelny nebo si můžete vyplnit objednávku na jejích internetových stránkách v e-shopu. Případně stačí jen vyplnit vaše telefonní číslo a operátor banky vám následně zavolá.
U České spořitelny mám běžný účet, jak mohu získat i kreditní kartu? Pokud máte účet u České spořitelny, můžete si o kartu zažádat jednoduše prostřednictvím internetového bankovnictví Servis 24. Nemusíte tak chodit na pobočku ani předkládat osobní doklady.
Jaká je maximální výše úvěrového limitu? Kreditní karta České spořitelny nabízí maximální úvěrový limit až 200 000 Kč.
Platí se něco za samotné sjednání karty? Ne, sjednání kreditní karty je zdarma, stejně tak je bezplatné i její zrušení nebo přechod z jiné kreditní karty.
Jak dlouho trvá bezúročné období? Bezúročné období může trvat až 55 dní, pokud do té doby čerpanou částku splatíte, nemusíte platit úrok.
Co musím splnit, abych měl vedení a správu kartového účtu zdarma? Je zde jediná podmínka a tou je útrata alespoň ve výši 3 000 Kč za dané účetní období (měsíc).
Jak vysoké jsou úroky u této kreditní karty? Úroky se zde nepočítají na procenta, ale jednoduše 10 Kč za každou nesplacenou pětistovku. Na procenta to pak vychází cca 12 - 24 % ročně.
Dají se s touto kartou vybírat peníze z bankomatů? Ano, ale musíte počítat s vyšším poplatkem za každý výběr.
Jak funguje cashback a z jakých obchodů jej získám? Jedná se o peníze, které se vám vrátí zpátky na účet za každou provedenou platbu v kamenných obchodech v zahraničí a v internetových obchodech po celém světě, včetně Česka.
Proč bych si měl o kreditní kartu požádat zrovna u České spořitelny? Výhod této karty je spousta, přehlednými poplatky počínaje, přes dlouhé bezúročné období, jednoduché sjednání, vysoký úvěrový limit nebo možnost mít vedení účtu zdarma. Kreditní karta České spořitelny patří k těm nejvýhodnějším na českém bankovním trhu.

Kreditní karta je určena:

 • Zájemcům od 18 let, kteří chtějí kreditní kartu s nízkými úroky
 • Lidem s pravidelným a prokazatelným příjmem
 • Těm, kteří mají zájem o výhodnou kreditní kartu bez zbytečných poplatků
 • Nejen klientům České spořitelny, ale i těm, kteří mají účet u jiné banky

Kreditní karta není určena:

 • Žadatelům, kterým ještě nebylo ani 18 let
 • Zájemcům, jenž nemají žádný stálý příjem
 • Lidem s exekucí nebo insolvencí
 • Těm, kteří si nechtějí brát žádný úvěrový produkt

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč