Často kladené otázky Home Credit Premia kreditní karta

Home Credit Premia kreditní karta

Recenze kreditní karty

 • Kreditní karta pro výhodnější nákupy
 • Slevy u velkého množství obchodů a e-shopů
 • Bezúročné období 51 dnů, výhodné pojištění
 • Splácení převodem, složenkou nebo na terminálech Sazky

Často kladené otázky Home Credit Premia kreditní karta

Otázka Odpověď
Mám o kreditní kartu Premia zájem, kde ji mohu získat? Je to velmi snadné – stačí si jen vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách společnosti Home Credit a připravit si dva doklady totožnosti. Pak jen počkáte až vám zavolá operátor, vyřídí s vámi veškeré náležitosti a v případě schválení vám kartu doručí kurýr až na vaši adresu.
Jaké doklady a dokumenty budu k vyřízení karty potřebovat? Stačí jen dva osobní doklady – občanský průkaz a k němu ještě druhý doklad, např. pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz nebo rodný list.
Platí se něco za vyřízení žádosti a vydání platební karty? Ne, vyřízení žádosti o kartu je bezplatné, stejně tak i vydání karty je zcela zdarma a nic vám za něj účtováno nebude.
Jak vysokou částku je možné čerpat? Výše úvěrového rámce se pohybuje od 10 000 Kč až do 100 000 Kč.
Může se stát, že ke schválení karty bude vyžadován ručitel? Rozhodně ne, žádné ručení u této kreditní karty není potřeba.
Kde všude mohu s touto kreditní kartou platit? Platit s ní můžete v běžných obchodech i e-shopech a to nejen v ČR, ale i kdekoli v zahraničí – jedinou podmínkou je, aby obchodník přijímal platební karty MasterCard. Jiné omezení zde není.
Mohu kartu použít i při nákupech v zahraničí? Ano, můžete a za každý nákup se vám přičtou body, stejně jako v ČR.
Dá se s kreditní kartou Premia platit i bezkontaktním způsobem? Ano, všechny kreditní karty Premia se už vydávají jako bezkontaktní, takže vaše placení kartou bude rychlé a pohodlné.
Kde si mohu zjistit, jaký je aktuální stav mojí karty? Na aktuální stav vaší platební karty a podrobné informace o úvěrovém rámci, čerpání peněz nebo jednotlivých nákupech, se můžete kdykoliv podívat v internetovém Správci financí. Odkaz na přihlášení najdete hned na úvodní stránce společnosti Home Credit.
V čem je kreditní karta od Home Creditu lepší než ty ostatní? Kreditní karta Premia je výhodná zejména díky široké síti partnerských obchodů, u nichž můžete uplatnit zajímavé slevy. Navíc se vám za každý nákup připisují body, za které pak dostanete poukázky na další nákupy. Výhodou je i dlouhé bezúročné období, nulový poplatek za vyřízení a vydání karty nebo to, že karta je bezkontaktní.

Kreditní karta je určena:

 • Lidem, kteří chtějí mít určitou rezervu pro případy, kdy by se ocitli bez peněz
 • Těm, co chtějí možnost nakupovat kdykoli, bez ohledu na to, jestli mají dostatečnou hotovost
 • Každému, kdo chce nakupovat výhodně a získávat atraktivní odměny
 • Zájemcům o kreditní kartu, která zároveň šetří peníze

Kreditní karta není určena:

 • Lidem, kteří ještě nedosáhli věku 18 let nebo nejsou svéprávní
 • Zájemcům, kteří nemají alespoň dva platné doklady totožnosti
 • Těm, co nemají žádný stálý příjem
 • Těm, kteří preferují pouze debetní karty a kreditní kartu mít z principu nechtějí

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč