Často kladené otázky Hello kreditka

Hello kreditka

Recenze kreditní karty

 • Platební kreditní karta spojená s úvěrovým účtem u Hello bank
 • Kartou můžete platit jak v běžných obchodech, tak i na internetových e-shopech
 • Maximální limit je 150 000 Kč, bezúročné období až 55 dní
 • Ke kartě získáte zdarma platební nálepky, dále si můžete vybrat jednu ze 4 odměn za nákupy

Často kladené otázky Hello kreditka

Otázka Odpověď
Kde si mohu podat žádost o tuto kreditní kartu? Požádat o kreditní kartu Hello bank si můžete přes internetové stránky www.hellobank.cz, kde stačí vyplnit jednoduchý formulář se žádostí. Po jeho odeslání se vám ozve pracovník banky a žádost s vámi dokončí.
Jak dlouho zde trvá bezúročné období? Maximální délka bezúročného období je u Hello kreditky 55 dní. Toto období se ale vztahuje pouze na platby u obchodníků přes platební terminál nebo pro nákupy přes internet.
Jaká je maximální výše finanční rezervy, kterou lze čerpat? Na úvěrovém účtu můžete mít rezervu až 150 000 Kč. Aktuální výši úvěrového rámce najdete např. ve svojí produktové smlouvě a je stanovená mimo jiné na základě vaší úvěruschopnosti.
Platí se něco za výběr peněz z bankomatu? První tři výběry z bankomatu v ČR jsou zdarma, jinak je poplatek za výběr 45 Kč + 1 % z čerpané částky (max. ale 100 Kč). V případě výběru ze zahraničního bankomatu je poplatek vždy ve výši 1 % z čerpané částky, minimálně ale 100 Kč.
Je možné získat ke kartě i bezkontaktní nálepku? Spolu s kartou můžete získat tři bezkontaktní nálepky zdarma – stačí si o ně pouze požádat ve svém internetovém bankovnictví, případně po telefonu na zákaznické lince 257 080 080. Nálepku si pak můžete nalepit třeba na mobilní telefon a platit s ní stejně jako s kreditní kartou.
Platí se za používání karty nějaký měsíční poplatek? Ano, přesné informace obdržíte vždy ve svém výpisu z úvěrového účtu.
Musím tento poplatek hradit, i když jsem kartu celý měsíc nepoužil? Ne, pokud kreditní kartu celý měsíc vůbec nepoužijete, žádný poplatek vám nebude účtován.
Do kdy se musejí uhradit splátky za čerpání financí z karty? Stejně jako u běžné půjčky, tak i u kreditní karty se u Hello bank musejí měsíční splátky uhradit vždy k 17.dni v měsíci.
Z jakých odměn si můžu u Hello kreditky vybrat a jak si odměnu aktivuji? Na výběr máte ze čtyř odměn – výběry z bankomatů nad 1 000 Kč zdarma, 2 % z nákupů v kamenných obchodech zpět, 3 % z nákupů přes internet zpět nebo 4 % z plateb za pohonné hmoty zpět. Odměnu si můžete aktivovat buď v internetovém bankovnictví nebo po telefonu.
Proč bych si měl sjednat svou kreditní kartu zrovna u Hello bank? Výhod kreditní karty od Hello bank je mnoho – patří mezi ně např. odměny v podobě vrácení části peněz z nákupů zpět na účet, první tři výběry z bankomatu zdarma, dlouhé bezúročné období nebo platební nálepky ke kartě zdarma.

Časté překlepy

helo bank

Kreditní karta je určena:

 • Žadatelům starším 18 let, kteří mají zájem o finanční rezervu na nákupy
 • Lidem, jenž chtějí bezpečnou kreditní kartu pro nákupy v kamenných obchodech i e-shopech
 • Těm, kteří hledají spolehlivou kreditku s dlouhým bezúročným obdobím
 • Lidem, kteří často platí kartou za benzín – mohou tak získat 4 % měsíčně zpět

Kreditní karta není určena:

 • Všem, kterým ještě nebylo 18 let
 • Lidem, jenž byli zbaveni způsobilosti k právním úkonům
 • Těm, kteří nemají žádné příjmy a nebyli by tak schopní kartu splácet
 • Lidem, jenž mají záznamy v registrech, případně jsou v exekuci či platební neschopnosti

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč