ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Často kladené otázky FÉR kreditní karta od Sberbank

FÉR kreditní karta od Sberbank

Recenze kreditní karty

 • Embosovaná kreditní karta, s níž lze nakupovat i provádět platební příkazy
 • Úvěrový limit této kreditní karty je od 10 000 Kč až do 300 000 Kč
 • Účet u Sberbank mít nemusíte, bezúročné období je až 45 dní

Často kladené otázky FÉR kreditní karta od Sberbank

Otázka Odpověď
Jakým způsobem si mohu kreditní kartu od Sberbank sjednat? FÉR kreditní kartu si můžete sjednat na libovolné kamenné pobočce banky Sberbank – jejich kompletní seznam najdete na webových stránkách www.sberbank.cz. Pokud se chcete předem na něco zeptat, můžete využít kontaktní formulář na webu nebo zákaznickou linku na čísle 800 133 444.
Co všechno bude k vyřízení nové karty potřebovat? Pokud již jste klientem této banky a chodí vám každý měsíc na účet výplata, měl by vám stačit pouze občanský průkaz. Pokud ale máte účet u jiné banky, budete muset doložit vaše příjmy – buď potvrzením od zaměstnavatele nebo daňovým přiznáním (pokud podnikáte).
Jak vysoký je u této kreditky její úvěrový rámec? Úvěrový rámec je poměrně široký, začíná na 10 000 Kč a může dosáhnout až 300 000 Kč.
Jaká je maximální délka bezúročného období u FÉR kreditní karty? Maximální doba bezúročného období je u této karty stanovena na 45 dní.
Mohu s kartou nakupovat pouze v ČR, nebo i v zahraničních zemích? S kartou můžete samozřejmě nakupovat i v zahraničí, všude tam, kde přijímají kreditní karty od společnosti VISA.
Dá se k této kreditce sjednat i nějaké pojištění? Ano, spolu s kartou si můžete sjednat pojištění karty a osobních věcí (pro případ jejich ztráty či krádeže), dále máte možnost sjednat si výhodné osobní nebo rodinné cestovní pojištění.
Mohou si FÉR kreditní kartu sjednat i cizinci? Ano, musejí ale mít požadované osobní doklady – zájemci ze Slovenska potřebují dva doklady totožnosti, zájemci z ostatních zemí EU pas nebo ID a k tomu povolení k pobytu, zájemci ze zbylých zemí světa potřebují cestovní pas + povolení k trvalému pobytu.
Jak vysoká je úroková sazba a kolik činí minimální splátka? Roční úrokové sazby jsou dvě – pro bezhotovostní transakce 23,90 %, pro hotovostní pak 29,90 %.
Je možné si z této kreditní karty vybírat peníze v bankomatech? Ano, můžete si je vybrat z libovolných bankomatů v Česku i zahraničí, každý výběr je ale zpoplatněn. Peníze lze vybrat i na bankovních přepážkách, v ČR se to ale kvůli vyššímu poplatku nevyplatí.
Proč bych si měl ze všech kreditních karet vybrat zrovna tu od Sberbank? Pokud již jste klientem této banky a chodí vám na účet u Sberbank výplata, je pro vás velkou výhodou, že nemusíte dokládat vaše příjmy. Pro všechny ostatní zájemce o kreditní kartu je velkým plusem, že nemusejí mít účet u Sberbank, mohou mít velmi vysoký úvěrový rámec (až 300 000 Kč) a navíc si spolu s kartou mohou sjednat i výhodné pojištění.

Kreditní karta je určena:

 • Plnoletým občanům, jak klientům Sberbank, tak i klientům jiných bank
 • Čechům i cizincům, kteří předloží požadované osobní doklady
 • Lidem, kteří mají účet u Sberbank a chodí jim na něj pravidelná výplata
 • Lidem, kteří mají účet u jiné banky a prokáží svůj příjem (potvrzení od zaměstnavatele, případně daňové přiznání)

Kreditní karta není určena:

 • Všem, kterým zatím nebylo 18 let
 • Zájemcům, jenž nedoloží požadované doklady a dokumenty
 • Těm, kteří nemají žádný stálý příjem
 • Lidem, na něž byla vyhlášena exekuce nebo insolvence

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30000 Kč  Půjčka do 750 000 Kč