ZUNO BANK AG - Zuno konsolidace

Zuno konsolidace

Recenze konsolidace

 • Výše konsolidace až do 500 000 Kč
 • Sloučit si můžete až 10 závazků
 • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani vedení
 • Díky nižším úrokům ušetříte spoustu peněz na splátkách

Společnost ZUNO BANK AG - Zuno konsolidace

Zuno banka je jednou z nejmladších českých bank. Patří pod známou bankovní skupinu Raiffeisen Bank International, která působí v 17 zemích a v rámci střední a východní Evropy je jedním z lídrů na trhu. Zuno se od velkých bank odlišuje zejména důrazem na online bankovnictví a nonstop podporu zákaznického centra. Kromě Zuno půjčky má ve svém portfoliu produktů také běžné a spořicí účty, platební karty nebo několik druhů pojištění.

Kontakty na Zuno banku

Jednou z velkých předností Zuno banky je snadná možnost kontaktu, který navíc funguje nonstop včetně víkendů a svátků. Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či stížnosti, týkající se produktů Zuno banky, můžete se na ni obrátit poštou, e-mailem, telefonicky nebo na chatu (odkaz na něj najdete na webových stránkách banky), samozřejmě můžete navštívit i pobočku banky, tzv. Zuno zónu.

Zuno banka na internetu a sociálních sítích

Internetové stránky Zuno banky najdete na adrese www.zuno.cz a na moderním a přehledném webu naleznete veškeré podrobné informace o všech produktech, které Zuno banky nabízí.Samozřejmě zde nechybějí ani veškeré dokumenty, ceníky, kalkulačky poplatků a další důležité nástroje. Jako moderní banka samozřejmě Zuno nemůže chybět ani na oblíbených sociálních sítích. Její profily lze sledovat na Facebooku, Twitteru a na YouTube. Mobilní aplikace Zuno banky Naprostou samozřejmostí jsou v poslední době aplikace pro chytré telefony a tablety. Zuno banka je v tomto ohledu velmi progresivní a nabízí svým klientům hned tři různé aplikace. První z nich je klasické mobilní bankovnictví, které je navíc určeno pro všechny tři hlavní mobilní platformy – Android, iOS i Windows Phone. Další dvě aplikace jsou jen pro Android a iOS a jedná se o aplikaci Dokumenty (umožňuje vyfotit a jednoduše poslat dokumenty bance online) a Bankomaty, pobočka a pošty (zobrazí vám nejkratší cestu k nejbližšímu místu, kde si můžete vybrat peníze).

Sídlo společnosti

Adresa: Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, co mají více půjček nebo jiných úvěrových produktů a chtějí si je výhodně sloučit
 • Pro ty, kteří by rádi ušetřili na svých měsíčních splátkách
 • Pro ty, kteří potřebují kromě sloučení úvěrů ještě další půjčku
 • Pro ty, kteří mají dostatečný příjem a nedluží Zuno bance žádné peníze

Konsolidace není určena:

 • Pro zájemce o konsolidaci, kteří potřebují sloučit úvěry v celkové výši nad 500 000 Kč
 • Pro ty, kteří mají příliš nízký příjem a mohli by tak mít problém s řádným splácením
 • Pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo pro nezaměstnané osoby
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let, nebo 21 let v případě OSVČ

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč