Často kladené otázky Zuno konsolidace

Zuno konsolidace

Recenze konsolidace

 • Výše konsolidace až do 500 000 Kč
 • Sloučit si můžete až 10 závazků
 • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení ani vedení
 • Díky nižším úrokům ušetříte spoustu peněz na splátkách

Často kladené otázky Zuno konsolidace

Otázka Odpověď
Je konsolidace určená jen pro klasické půjčky nebo i pro jiné produkty? Ano, v rámci konsolidace Zuno banky si můžete do jednoho jediného úvěru sloučit nejen účelové i bezúčelové půjčky, ale také kontokorenty a kreditní karty. Půjčky lze sloučit nejen od bankovních, ale i od celé řady nebankovních institucí. Naopak nelze převést leasingy, hypotéky nebo úvěry ze stavebního spoření.
Jakým způsobem si mohu o konsolidaci požádat? Žádost o konsolidaci půjček si můžete podat jednoduše online na internetových stránkách www.zuno.cz, kde najdete veškeré podrobné informace, ceník atd.
Jak dlouho budu čekat, než dostanu rozhodnutí o schválení či zamítnutí mojí žádosti? Obvykle je vyřízení žádosti o konsolidaci velmi rychlé a výsledek se dozvíte již během několika minut. V některých případech (např. tehdy, když je potřeba doložit některé dokumenty) ale může schvalovací proces trvat trochu déle.
Mohu si požádat o konsolidaci u Zuno banky, i když u ní nechci mít běžný účet? Ne, toto bohužel není možné. Konsolidace se splácí výhradně z účtu u Zuno banky a bez něj vám žádost nemůže být schválena. Pokud si u Zuno banky chcete nechat půjčky sloučit, musíte si u ní nechat zřídit i běžný účet.
Je možné konsolidační úvěr splatit předčasně? Ano, možné to je a v případě že budete mít sjednaný speciální balíček Půjčka Plus, nebude vám za předčasné splácení účtován žádný poplatek. V ostatních případech je předčasné splacení (resp. mimořádná splátka) zpoplatněno a sice ve výši 0,5 % nebo 1% z mimořádné splátky, podle toho, jak dlouhá doba zbývá do konce vaší smlouvy.
Mohu si o konsolidaci požádat, když jsem zrovna na mateřské dovolené? Bohužel, v takovém případě vám žádost nemůže být schválena. Konsolidace půjček u Zuno banky je určená výhradně pro zaměstnance, osoby samostatně výdělečně činné a pro důchodce.
Mohu ke konsolidaci půjček dostat ještě novou půjčku? Ano, spolu se sloučením vašich stávajících úvěrů si zároveň můžete požádat i o novou půjčku a to s velmi výhodnou úrokovou sazbou.

Časté překlepy

zuno refinancování

Konsolidace je určena:

 • Pro ty, co mají více půjček nebo jiných úvěrových produktů a chtějí si je výhodně sloučit
 • Pro ty, kteří by rádi ušetřili na svých měsíčních splátkách
 • Pro ty, kteří potřebují kromě sloučení úvěrů ještě další půjčku
 • Pro ty, kteří mají dostatečný příjem a nedluží Zuno bance žádné peníze

Konsolidace není určena:

 • Pro zájemce o konsolidaci, kteří potřebují sloučit úvěry v celkové výši nad 500 000 Kč
 • Pro ty, kteří mají příliš nízký příjem a mohli by tak mít problém s řádným splácením
 • Pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo pro nezaměstnané osoby
 • Pro ty, kterým ještě nebylo 18 let, nebo 21 let v případě OSVČ

Potřebujete nutně peníze?  Půjčka do 30 000 Kč  Půjčka do 900 000 Kč